‘Oğlumun ölümünden FETÖ sorumlu’

Giriş Tarihi: 3.5.2016
‘Oğlumun ölümünden FETÖ sorumlu’
Ergenekon Terör Örgütü adına mühimmat gizlediği iddiasıyla Silivri Cezaevi'nde 5 yıl 2 ay yatan emekli Yarbay Mustafa Dönmez, oğlu Alp Kağan Dönmez'in (22) Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de 4 yıl önce geçirdiği kazasında ölümünden FETÖ'yü sorumlu tutuyor. İşte özetle anlattıkları:

FETÖ CİNAYET ÖRGÜTÜ
Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi oğlum staj için Bakü'deydi. Oğlum ölmeden bir hafta önce tehdit edilmişti. Polisler, "Seni babandan beter ederiz. Sonun baban gibi olur. 5 gram esrara bakar bu iş. İçeride süründürürüz" diye tehdit ettiler. Bunların kumpas, , çıkar amaçlı suç ve örgütleri var. Ben cumhuriyet savcısına suç duyurusunda bulundum. Ne ilginç ki bir hafta sonra "Oğlun trafik kazasında öldü" dediler.

KUMPAS YÜZÜNDEN KANSER OLDUM

FETÖ aynı zamanda bir cinayet örgütü. Oğlumun onlar tarafından öldürüldüğünü biliyorum. Bunu kesinlikle ispatlayacağım.
Bize operasyon yapanlardan kimse içeride değil. Ali Tatar'a iftira atıp tutuklanmasını isteyen yargıçlar, Kuddusi Okkır'ın cezaevinde ölümüne sebep olanlar. Benim evim hukuksuz bir şekilde arandı. Daha sonra "Bunları bulduk" diyerek dosyaya koyuyorlar.
FETÖ'ye en büyük desteği veren, Adli Tıp Kurumu'nun o dönemki başkan ve yöneticileri. Firari savcı Zekeriya Öz, bu kurumu ziyaret eder, stratejik raporları, FETÖ'nün yayın organlarında yayımlayıp algı oluştururlardı. Bunların kayıtları var. Bunların kurduğu çeteler halen görevde.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Oğlumun ölümünden FETÖ sorumlu’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN