Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kraliçe'nin adamları teröristler için sahnede!

Giriş Tarihi: 6.5.2016 07:43 Güncelleme Tarihi: 6.5.2016 07:44
Kraliçe'nin adamları teröristler için sahnede!

sırtını teröre dayadı. Kraliçe'nin adamları teröristbaşı için sahneye çıktı. 'deki Avam Kamarası'nda başlatılan "Öcalan'a Özgürlük" kampanyasına Lord Rea ile Lord Hylton da katıldı! İkili daha önce de kanlı terör örgütü PKK için her türlü çalışmada yer almıştı.

Hainler dört koldan Türkiye'ye saldırdı. Güvenlik güçleri Doğu ve Güneydoğu'da kanlı terör örgütünü ortadan kaldırdı. Ancak teröristlerin işbirlikçileri rahat durmadı. Kan lobisi, 'de ortaya çıktı. 'nin en büyük sendikası olan Unite the Union, teröristbaşı Öcalan için düğmeye bastı. 1.5 milyon üyesi olan sendika, "Freedom Öcalan" (Öcalan'a Özgürlük) kampanyasına imza attı. İşte o hain kampanya, 5 gün önce Avam Kamarası'nda başlatıldı. Kampanyanın açılış konuşmasını Sur'da gözaltına alınıp serbest bırakılan milletvekili Natalie Mc Garry yaptı. Kamaranın tanıdık ziyaretçileri de vardı. Onlardan biri teröristbaşının yeğeni olan HDP Milletvekili Dilek Öcalan'dı. Öcalan'ın yanı sıra "Herkes kaçak elektrik kullansın" diyen Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eşbaşkanı Kamuran Yüksek de toplantıydı.2 HAİN İÇİN İSPANYA'YA MEKTUP YAZDILAR

Ancak "kamara şakası gibi" olan organizasyona en büyük desteği Kraliçe Elizabeth sağladı. Kraliçe'nin Lordlar Kamarası'na bizzat atadığı adamları, PKK'nın elebaşısını bağrına bastı. Lord Rea ile Lord Hylton, Avam Kamarası'ndaki "Öcalan şovunu" yalnız bırakmadı. Dilek Öcalan ile Kamuran Yüksek'in skandal açıklamalarını dinleyip alkışladı. Ancak kanlı örgütün Türkiye'ye yönelik saldırılarını bir kez bile kınamayan Lordlar'ın PKK'ya desteğinin yeni olmadığı anlaşıldı. Lord Rea ile Lord Hylton'ın 2009'da İspanya'da gözaltına alınan PKK'nın sözde Avrupa sorumlularından Remzi Kartal ve Eyüp Doğru için kampanya yaptıkları ortaya çıktı. 'de aralarında Lord Rea ile Lord Hylton'un da bulunduğu 15 parlamenter, 2 teröristin Türkiye'ye iade edilmemesi için İspanya'ya mektup yazmıştı. Küstah mektupta iki teröristin Türkiye'ye iade edilmesi durumunda işkenceye maruz kalacakları yalanı yazıldı. Bu manzara, İngiltere ile terör örgütü arasındaki bağı bir kez daha kanıtladı.
İngilizler; hain pusular kuran, askere polise saldıran, okul ve hastane yakan kalleşleri kınamadı. Bunun yerine teröristbaşı Öcalan'ı bağrına bastı! Avam Kamarası'nda "Öcalan'a özgürlük" kampanyası başlatıldı. Toplantının açılışını Sur'da yakalanan vekil Natalie Mc Garry yaptı. PKK hayranı vekilin yanında ise teröristbaşının yeğeni HDP'li Dilek Öcalan ile "Herkes kaçak elektrik kullansın" diyen Kamuran Yüksek vardı!

İNGİLİZ AJAN HAKKINDA 5 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ
KRALİÇE'NİN MECLİSİ

Lordlar Kamarası, Birleşik Krallık parlamentosunun üst kamarasıdır. İngiliz asilzadesi olarak bilinen üyeler, "Lord" unvanını taşır. Lordlar Kamarası içindeki en kalabalık grubu, 617 üye ile Kraliçe tarafından ömür boyu süre ile atanmışlar oluşturur. Lordlar Kamarası, Avam Kamarası'nca kabul edilen tasarıları görüşüp geliştiren, bilgi ve görgüsünden parlamentoyu yararlandıran bir meclistir...

Lord Rea ile Lord Hylton, "Öcalan'a Özgürlük" kampanyasına destek çıktı. Bu 2 ismin terör seviciliği çok eskilere dayanmıştı. Lordlar, 2009 yılında İspanya'dan Türkiye'ye iadesi istenen 2 teröristin imdadına yetişmek için çalışmıştı.(Takvim)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kraliçe'nin adamları teröristler için sahnede!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN