‘Dokunulmazlığı sulandırıyorlar’

Giriş Tarihi: 8.5.2016
‘Dokunulmazlığı sulandırıyorlar’
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malatya'da STK temsilcileriyle akşam yemeğinde bir araya geldi. Erdoğan, burada yaptığı konuşmada özetle şunları söyledi:

MİLLETTEN KORKTULAR: Bölücü örgütün siyasi temsilcileri ülke ülke dolaşarak terör örgütünün kanlı eylemlerini temize çıkarmaya, canlı bombaları kahraman gibi göstermeye, terörü meşrulaştırmaya çalışıyor. Ana muhalefetin de bunlara lojistik ve moral destek verdiğini görüyoruz. Milletten korktukları için dokunulmazlık konusunda güya bir tavır aldılar. Şimdiden o konuda da su koyvermeye, işi sulandırmaya, yokuşa sürmeye başladılar. Ancak şunu bir an olsun akıllarından çıkarmasınlar millet girilen kirli ittifakların kaydını hafızasına kaydediyor.

UMMADIĞIMIZ YERDEN DARBELER ALDIK: Bazen hiç ummadığımız yerlerden darbeler aldığımız da oldu. Paralel çetesi bunlardan biri. 'Hizmet' diyerek, ' nesil' diyerek devşirilen Anadolu çocukları, dünyada ülkemizin itibarını lekelemek için birer piyon olarak kullanılıyor.

TÜM ÖMÜR BİZİM ANNELER GÜNÜMÜZ
Malatyalı anneler başta olmak üzere tüm annelerin başta olmak üzere, bir gün bizim müz yok bunu da söyleyeyim. Tüm ömür bizim Anneler Günümüz. Çünkü anneler başkadır. Biz onların eseriyiz. Ayaklarının altı öpülesi anneler. Anneler Günü'nüzü tebrik ediyorum.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Dokunulmazlığı sulandırıyorlar’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN