Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"DAEŞ terör örgütüyle en etkin mücadeleyi yapıyor"

Adalet Bakanı Bozdağ, ", DAEŞ'i terör örgütü olarak ilan eden ülkelerin başında geliyor hem de en evvel ilan eden ülkelerin başında. DAEŞ terör örgütüyle en etkin, en kararlı mücadeleyi yapan ülke yine Cumhuriyeti'dir." dedi.

Giriş Tarihi: 11.5.2016 11:39
DAEŞ terör örgütüyle en etkin mücadeleyi Türkiye yapıyor

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ", DAEŞ'i terör örgütü olarak ilan eden ülkelerin başında geliyor hem de en evvel ilan eden ülkelerin başında. DAEŞ terör örgütüyle en etkin, en kararlı mücadeleyi yapan ülke yine Cumhuriyeti'dir." dedi.

Bozdağ, şöyle konuştu:

"Yani düşünebiliyor musunuz bunların mantığına göre, Ankara'da canlı bomba gelecek patlatacak, benim vatandaşlarım hayatını kaybedecek, şehit olacak, yaralanacak, bunun arkasında Cumhuriyeti Devleti olacak. Böylesi bir saçmalık, böylesi bir akılsızlık, akıl tutulması olabilir mi? Türkiye'nin dört bir yanında DAEŞ terör örgütü canlı bombalarıyla, başka tür teröristleriyle eylemler yapacak, onun arkasında Türkiye Cumhuriyeti Devleti olacak. Her gün Kilis'e DAEŞ terör örgütü bomba atacak, onun arkasında Türkiye Cumhuriyeti Devleti olacak. Böyle bir saçmalık olabilir mi?"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"DAEŞ terör örgütüyle en etkin mücadeleyi Türkiye yapıyor"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN