Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teröristlerin 'kuyruğu dik tutuyoruz' senaryosu!

Giriş Tarihi: 11.5.2016 20:27
Teröristlerin 'kuyruğu dik tutuyoruz' senaryosu!

Emniyet güçlerinin operasyonları ile darma duman olan terör örgütleri, sosyal medyada yaydığı görüntülerle 'ayaktayız' algısı peşinde.

Yurt genelinde, özellikle Doğu ve Güneydoğu'da yürütülen etkin terörle mücadele faaliyetleri sonucu çaresiz kalan terör örgütleri sanal propaganda yöntemleri ile ayakta kaldığını ispatlamaya çalışıyor.

KUYRUĞU DİK TUTMA ÇABASI

TSK'nın Kandil'deki PKK hedeflerini yerle bir etmesiyle daha etkin bir şekilde başlayan terörle mücadelde darbe alan ve sözde karargahlarını dağıtmak durumunda kalan terör örgütleri, aylardır büyük kayıplar veriyor.

Dağdaki hezimetin yanısıra, büyükşehirlerde, ilçelerin kırsallarında ve ilçelerde kazdıkları çukurlarda da güvenlik güçleri tarafından ağır bir yenilgiye uğratılan terör örgütleri, içinde bulunduğu çıkmazı ve çaresizliğini gizlemek için değişik algı yöntemlerine başvuruyor.

MLKP PRODÜKSİYONU

Kendi aralarında senaryo gereği çekildiği çok net belli olan görüntülerle toplumda korku ve panik havası oluşturmaya çalışan terör örgütü üyeleri, bu kez 'da çekildiğini iddia ettikleri görüntülerle sosyal medya üzerinden propaganda yapmaya çalıştı.

Emniyet güçlerinin anında müdahale ettikleri terör örgütü mensuplarının eylemlerinin başarılı olamadan son bulduğu öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teröristlerin 'kuyruğu dik tutuyoruz' senaryosu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN