AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar'dan anlamlı ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar, Çocuk Eğitim Derneği’ne ziyaret gerçekleştirdi

Giriş Tarihi: 14.5.2016 00:20 Güncelleme Tarihi: 14.5.2016 10:49
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar'dan anlamlı ziyaret

13 Mayıs 2016 Cuma günü AK Parti Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Prof. Dr. Nükhet Hotar "ler Haftası" nedeni ile Başkanlığını Dr.Ömer Cenker Ilıcalı'nın üstlendiği Çocuk Eğitim Derneği'ne bağlı Özel İlk İletişim 0 – 6 Yaş İşitme Engelli Çocuk ve Aile Eğitim Merkezi'ne ziyaret gerçekleştirdi.'HER ZAMAN DESTEK SAĞLAYACAĞIZ'

Prof. Dr. Nükhet Hotar ile beraber, AK Parti Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcıları; Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Mazhar Bağlı, AK Parti Ankara Milletvekili Nurdan Şanlı, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül'ün de bulunduğu heyet, işitme engelli çocukları sınıflarında ziyaret ederek hediyeler dağıttılar ve çocukların eğitimi için gerekli desteği her sağladıklarını ve sağlamaya da devam edeceklerini belirttiler.

Etkinliğe; Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Çocuk Eğitim Derneği'ne bağlı anaokuluna açılışından bu yana destek olan Ataşehir Belediyesi'nden Belediye Başkan Yardımcısı İlhami Yılmaz ve Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican'da katıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar'dan anlamlı ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN