Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bahçeli'den hükümete flaş çağrı!

Giriş Tarihi: 14.5.2016 21:54 Güncelleme Tarihi: 14.5.2016 22:12
Bahçeli'den hükümete flaş çağrı!

Genel Başkanı Bahçeli, Belediyesi tarafından yaptırılacak olan Masal Parkı'nın temel atma ve toplu açılış törenine katıldı. Bahçeli, törende yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu

Memleketi 'de vatandaşlara seslenen Devlet Bahçeli, "Artık sözün bittiği noktadayız. Milli vicdan infial ve isyan halindedir. Türk milleti şerefsizlerden, mazbatalı bölücülerden, il ve ilçe merkezlerine nüfuz etmiş teröristlerin cezasının verilmesini beklemektedir" diye konuştu.

MHP DEVLETİN YANINDADIR

Terörle mücadelede devletin yanında olacaklarını açıklayan Bahçeli, "ne gerekiyorsa yapılmalıdır, her türlü tedbir alınmalıdır" dedi.

Devlet Bahçeli konuyla ilgili şöyle konuştu:

Sabır bitmiştir. Türk milleti soğuk sularda boğulmak istenmektedir. Milletimizi felakete sürükleyen şehit haberleri dayanılmayacak durumdadır. Şehirlerimiz güvensizliğin, endişenin kaynağı haline gelmiştir. Artık bölücü terör örgütünden kurtulmak en temel milli vazifedir. Birliğimize, kardeşliğimize musallat olan bölücülere haddi mutlaka bildirilmelidir.

Ne gerekiyorsa yapılmalıdır, her türlü tedbir alınmalıdır. , devletin yanındadır. Kahraman Mehmetçiklerin ve polislerimizin arkasındadır. Teröristlerin tamam yok edilmeli, tek bir bölücü provokatör kalmamalıdır.

"ATILACAK HER ADIMI DESTEKLEYECEĞİZ"

TBMM'de milletvekili dokunulmazlığı esasını alan anayasa değişikliği mutlaka yapılmalıdır. Kimse kaçmamalıdır. Parti olarak atılacak her adımı destekleyeceğiz. Bin yıllık kardeşlik hukukunu korumak için ne yapmak gerekiyorsa hazırız.

MHP, terörle mücadelede tarafsız olmayacaktır. yanarken, millet, vatan zincirlenirken duyarsız kalamayız. Bu konuda hükümete açık çağrı yaptım. Verdiğimiz fiili destek gerekirse hukuku boyut alabilir dedim. Türkiye için elimizi taşın altına koyarız dedim. Yine söylüyorum zaman aleyhimize işliyor durmak yok beklemek yok milli birliğimiz riske atılmaktadır. İmanımız karşısında hiç bir güç duramamıştır.

Bugünlerde inkarcıların saldırısına uğrayan aziz milletimiz vatan için göğsünü siper etmiştir. Millet olarak tarihin her devrinde hür ve bağımsız yaşadık, bundan sonra yaşayacağımızdan da endişe duymuyorum. Hiçbir çılgın, aklını kaçırmış kimse bizi yolumuzdan döndüremeyecektir.

Baş veren baş eğmeyen ecdadın evlatlarıyız. Türk milletine silah doğrultan elleri ihtiyaç duyulursa mutlaka kırarız.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeli'den hükümete flaş çağrı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN