Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akşener'i Cemaatin desteklediği kesin

'li muhalifler arasındaki krize şimdi de 'cemaatçi' tartışması eklendi. Koray , paralel yapının Akşener'i desteklediğini söyledi...

Giriş Tarihi: 16.5.2016 21:02
Akşener'i Cemaatin desteklediği kesin

'de genel başkan adaylarından Koray , MHP'li muhaliflerin cemaat tarafından desteklendiği iddialarına gündemi sarsacak bir cevap verdi.

Özel bir televizyon kanalında canlı yayına konuk olan , "Ben bu sözü üzerime almıyorum. Bu işin muhatabı olarak bir arkadaşımız ortaya çıkıyor" dedi.

Koray Aydın konuyla ilgili öyle konuştu:
Bu manada bütün illerde, o illerde yaşayan cemaat mesubu insanların bu tek adayın üzerinde birleşmesi ve bütün mitinglerine ve toplantılarına yoğun organizasyonlar yapması ve bu tür algının Meral Hanım üzerinde yoğunlaşması ortadadır.

"MERAL AKŞENER'İ CEMAATİN DESTEKLEDİĞİ KESİN"
Bir destek verme organizasyonuna dönüştüğünü biz de görüyoruz. MHP'ye oy veren taban da görüyor. Bu kendisinin bizzat cemaatçi olduğu anlamına gelmiyor. Olup olmadığı konusunda bir fikir sahibi değilim. O sorunun muhatabı da değilim ama bir destek olduğu kesindir. Denebilir ki siyasiler bu tür destekler alabilir. O zaman bu sorunu cevabını sorumlu tutulan arkadaşımız gerekli izahları yapacaktır."

..
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akşener'i Cemaatin desteklediği kesin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN