Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bahçeli'den FETÖ, HDP ve Cumhuriyet'e sert tepki

Giriş Tarihi: 17.5.2016 11:28 Güncelleme Tarihi: 17.5.2016 13:29
Bahçeli'den FETÖ, HDP ve Cumhuriyet'e sert tepki

Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada MHP'yi ele geçirmek isteyen FETÖ'ye ve işbirlikçilerine sert tepki gösterdi. Bahçeli, "Paralel çete, İmrali canisi sevicileri, HDP’liler, Gülen’in arka bahçesi Cumhuriyet, Türkiye düşmanı kim varsa MHP’ye saldırıyor" diyerek hepsini topa tuttu.

İşte Devlet Bahçeli'nin konuşmasından satır başları;

47 yıldır kuşatmaları yara yara bugünlere gelmiştir. Biz iman erleriyiz. Paralel tuzaklarla, küresel saldırılarla azimle başa çıkarız. Darağaçlarını vicdanlarında sallandırmış cesur yürekler bozgunculara mı kalacaktır. MHP'nin surunda gedik açacaklarmış. MHP'yi bilmeyen küçük bir azınlık tutturmuş değişim olmuş. Tüzük kurultayı için imza vermiş kardeşlerim alınmasınlar. Sözlerimin hedefi sanal kahramanlara, proje elemanlara, düzmece siyasetçilere, akıl fukarası nankörleredir.

BAHÇELİ'DEN HULUSİ AKAR AÇIKLAMASI EDEPSİZ KAÇAKLAR...

Ağzından hayırlı söz çıkmamın ne kadar akademisyen, aydın varsa MHP'yle yatıp kalkmaktadır. Bakıyorum PKK'lılar, DHKP-C MHP'de değişim isteyenler arasına girmiştir. Uslanma bilmeyen edepsiz kaçaklar, İmralı canisine avukatlık yapanlar sürekli değişim demektedir. Ne kadar MHP hasmı varsa paralel panayırda kendilerine ön sırada rezervasyon yaptırmıştır. Birbirinden haz etmeyen çürük çevreler MHP'ye karşı icra edilen ihanet birliğine girmiştir. Hiçbiri paralel matruşkası olduğunu gizleyememiştir.

SEMİH YALÇIN'DAN MERAL AKŞENER HAKKINDA FETÖ İDDİASI

GEZİ OLAYLARININ KOPYASI

Pazar günü tertemiz dava arkadaşlarım her şeyin iç yüzünü görmüştür. Ankara'da malum olağnaüsüt kurultay kumpanyacıları ortaoyunu sergilemiştir. Kavuklu ile Pişekar'ı andırmaktadır. Gezi olaylarının küçük bir kopyası olan bunlarda kimisi tel örgülere takılı kalmıştır. Kimi seçim otobüsü süsü verilmiş aracın üstünde meddahlığa soyunmuş, kimi de TOMA'ların önünde pozlar vermiştir. Bu çadır tiyatrosu sergilenmek amacına ulaşmıştır. Bu mizahi taraf olsa da gerçek budur.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeli'den FETÖ, HDP ve Cumhuriyet'e sert tepki
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN