Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eski Milletvekili : Yargıtayın onama kararı memnuniyet verici

genel başkanlığına adaylığını açıklayan eski milletvekili Koray , Yargıtayın MHP'nin olağanüstü kurultayına dönük onama kararının memnuniyet verici olduğunu belirtti.

Giriş Tarihi: 25.5.2016 14:03
Eski MHP Milletvekili Aydın: Yargıtayın onama kararı memnuniyet verici

genel başkanlığına adaylığını açıklayan eski milletvekili Koray , yaptığı yazılı açıklamasında, olağanüstü kurultay sürecinde, demokratik yollardan yürütülen bir hak arayışının sonuç verdiğini ve bu örnek mücadelenin tarihe geçtiğini bildirdi. Olağanüstü kurultayın ülkeye, millete, MHP ve ülkücü harekete hayırlar getirmesini dileyen , şunları kaydetti: "Yargıtayın, MHP'nin olağanüstü kurultayına dönük onama kararı memnuniyet vericidir. Seçilmiş tek adam rejimine geçiş gündemdeyken, ülkücülerin sergilediği demokrasi mücadelesi son derece önemli ve anlamlıdır. Milliyetçilik ve demokrasiyi birbirinin ikiz kardeşi gören ülkücüler, milletimize büyük bir umut ve güven vermiştir.

MHP'DEN SEÇİMLİ KURULTAY HAMLESİ

Ülkücü iradenin hukuki mücadelesinde temsilcilik görevini üstlenen Çağrı Heyeti'miz, onama kararı sonrası üzerine düşen vazifeyi elbette yapacaktır. Nihayet ülkücü iradenin karşısına çıkma kararı alan Genel Merkez'imizin, seçimli olağanüstü kurultay kararına dönük hukuki yol haritasını kamuoyuna açıklaması ve ülküdaşlarımızı aydınlatması gerekmektedir. "

YARGITAY BAŞKANI'NDAN MHP AÇIKLAMASI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eski MHP Milletvekili Aydın: Yargıtayın onama kararı memnuniyet verici
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN