Meydan Gazetesi seviyesizlikte dip yaptı

Giriş Tarihi: 27.5.2016 13:22 Güncelleme Tarihi: 27.5.2016 13:55
Meydan Gazetesi seviyesizlikte dip yaptı

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye bağlı olarak yayın yapan Meydan Gazetesi seviyesizlikte dip yaptı. Zekat paraları ile finanse edilen gazetenin bugünkü manşeti Fethullahçıları bile tiksindirdi.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye bağlı olarak yayın yapan Meydan Gazetesi seviyesizlikte dip yaptı. Sosyal medyada küfürbazlıkta sınır tanımayan FETÖ mensuplarının çirkin tavrı en son gazete manşetlerine taşındı. Gazetenin bugünkü manşeti ergenlerin takıldığı sözlükteki yazıları aratmadı.

İNCİ SÖZLÜK AĞZIYLA MANŞET

'dan İstanbul'a giden bir yolcu otobüsünde uyuyan bir yolcunun başında masturbasyon yapmakla suçlanan muavin haberini manşetine taşıyan Meydan, ergenlerin takıldığı 'inci sözlük' ağzıyla başlık attı. "Yüzüne Patladı" gibi son derece yakışıksız ve argo bir terimi haber manşeti yaparak Metro Turizm'in sahibi Galip 'ü hedef gösteren Meydan, bırakın basın ahlakını insan olma sıfatını bile ayaklar altına aldı. Öztürk'ün FETÖ'ye yönelik eleştirileri nedeniyle intikam hissiyle saldırıya geçen Meydan, genç bir kızın mağduriyeti üzerinden pornografik bir terimi malzeme yapmaktan çekinmeyerek, genç kızı bir kere daha mağdur etti.

FETÖ MAĞDUR ETTİ DEVLET SAHİP ÇIKTI

FETÖCÜLER BİLE TEPKİ GÖSTERDİ

Meydan Gazetesi'nin bu akıl almaz ve iğrenç manşetine sosyal medya üzerinden bir çok tepki gelirken, en büyük tepkiyi de FETÖ üyeleri gösterdi. Bir çok kişi "Artık Meydan almayacağım" diye tepkisini dile getirince Meydan'ın yayın yönetmeni Levent Kenez özür dilemek ve ilgili twetini silmek zorunda kaldı. Ancak 'Yüzüne Patladı' manşetiyle piyasaya çıkan Meydan'ın bu akılalmaz ve insanlık dışı nüshası basın tarihine kara bir leke olarak girmiş oldu.

TERÖR ÖRGÜTÜ ŞEHİRLERDE DAĞILDI, FETÖ VE PKK MEDYASINDA PANİK

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meydan Gazetesi seviyesizlikte dip yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN