Gülen’in playboy tetikçisinden Cumhurbaşkanı’na alçakça hakaret

Giriş Tarihi: 2.6.2016 18:57 Güncelleme Tarihi: 2.6.2016 19:08
Gülen’in playboy tetikçisinden Cumhurbaşkanı’na alçakça hakaret

Fetullah Gülen’e bağlılık yemini eden Fetullah Gülen’in playboy müridi Enes Kanter, basketbol milli takımına alınmamasından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı sorumlu tutarak alçakça hakaret etti. Enes Kanter’in bu çirkin hakaretleri nedeniyle savcıların harekete geçtiği öğrenildi.

Türk Milli Takımının her mağlubiyetini sosyal medyadan sevinçle karşılayan, Basketbol Federasyonu ve teknik yönetim kadrosu hakkında yazdıkları nedeniyle Basketbol Milli Takımı'na alınmayan Fetullah Gülen'in playboy müridi Enes Kanter yine alçakça bir hakarete imza attı. Fetullah Gülen'e bağlılık yemini eden Fetullah Gülen'in playboy müridi Enes Kanter, basketbol milli takımına alınmamasından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sorumlu tutarak alçakça hakaret etti. Enes Kanter'in bu çirkin hakaretleri nedeniyle savcıların harekete geçtiği öğrenildi. Cumhurbaşkanı'na yönelik daha önce de çirkin hakaretlerde bulunan FETÖ'nün tetikçisi Enes Kanter'in playboy kapak kızları ile çektirdiği fotoğraflar gündem olmuştu.

FETÖ'NÜN TETİKÇİSİNİN SÖZLERİ SAVCILARI HAREKETE GEÇİRDİ

Basketbol federasyonu ve milli takım yönetimi hakkında söylediği sözler ve Milli Takımı aşağılayıcı ifadeleri nedeniyle Basketbol Milli Takımı'na alınmayan FETÖ'nün tetikçisi Enes Kanter Kanter, " Ey Türkiye'm Unutma; Milli takıma alınmama sebebim Yezide, Pakrudine, Tirana, Diktatöre, Faşiste, Zalime, Hırsıza boyun eğmediğim içindir. Bu olayda kabahat milli takım yönetiminde değil. Onlar sadece emir kulları. Maalesef onlarada oyuncu kadrosu yukarıdaki Acizden geliyor." dedi. Enes Kanter'in sözleri savcıları harekete geçirdi. Hakkında soruşturma başlatılan Enes Kanter'in 'ye geldiğinde hakim karşısına çıkartılacağı belirtiliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülen’in playboy tetikçisinden Cumhurbaşkanı’na alçakça hakaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN