Ak Parti Genel Sekreter Yardımcıları belli oldu

Ankara Milletvekili Alparslan, Bursa Milletvekili Birkan, Milletvekili Kaya ve Milletvekili Kavaklıoğlu AK Parti'nin yeni Genel Sekreter Yardımcıları olarak seçildi

Giriş Tarihi: 10.6.2016 15:43 Güncelleme Tarihi: 10.6.2016 15:49
Ak Parti Genel Sekreter Yardımcıları belli oldu

AK Parti'de, yeni Merkez Yürütme Kurulunun (MYK) belirlenmesinin ardından, genel sekreterlik ve başkanlıklardaki yardımcılar belli olmaya başladı. AK Parti'nin 24 Mayıs'taki ilk MYK toplantısının ardından; AK Parti Genel Sekreteri, Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül ile Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Milletvekili Mustafa Ataş'ın çalışma ekibi belli oldu.

MYK SONRASI AÇIKLANDI! AK PARTİ SAHAYA İNİYOR Buna göre, genel sekreterliğin iş ve işlemlerinin daha düzenli ve verimli yürütülmesini sağlamak amacıyla; AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, Milletvekili Atilla Kaya ve Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu AK Parti'nin Genel Sekreter Yardımcıları olarak görevlendirildi. Teşkilat Başkan Yardımcısı olarak ise İstanbul Milletvekili Harun Karaca, Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Konya Milletvekili Ömer Ünal, eski Çorum Milletvekili Murat Yıldırım, eski Kırşehir Milletvekili Hacı Turan, eski Denizli Milletvekili Mehmet Yüksektepe ve eski Erzurum Milletvekili Saadettin Aydın atandı.

İŞTE AK PARTİ'NİN YENİ MYK LİSTESİNDEKİ İSİMLER

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ak Parti Genel Sekreter Yardımcıları belli oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN