Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başbakan : Telefona çıkmayana gereğini yaparız

Giriş Tarihi: 14.6.2016 16:39
Başbakan Yıldırım: Telefona çıkmayana gereğini yaparız

Başbakan Binali , bazı AK Partili milletvekillerinin, "Bürokratlar telefonlarımıza çıkmıyor" diye şikayet etmesi üzerine, "Milli iradenin temsilcilerinin telefonlarına çıkmayan varsa gereğini yaparım" dedi.

AK Parti grubunun basına kapalı bölümünde söz alan milletvekilleri, 50-100 kişilik bir milletvekili grubunun sürekli devamsızlık yaptığını belirterek, "Biz 200-250 kişi sürekli buradayız ama maalesef gelmeyenler yüzünden Meclis çalışmaları aksıyor" dediler.

Başbakan Binali , milletvekillerinden Meclis çalışmalarına devamlarını istedi ve espri ile karışık "Siz bilirsiniz arkadaşlar istiyorsanız yaz boyunca da çalışırız" dedi. Yıldırım, şöyle devam etti:

"Burada kimse ayrıcalıklı değil. Herkes eşit. Önemli düzenlemelerin çıkarılacağı bir döneme giriyoruz. Bu yasalar bitene kadar Meclis çalışacak. İsterseniz bu ay sonuna kadar çalışıp çıkaralım. Olmazsa yaz boyu Meclis'i çalıştırırız. Gerisini siz düşünün." Yıldırım, bürokratlara "Bakan arkadaşlarımız da burada. Onların önünde söylüyorum. Bir daha böyle bir şey olmasın. Milli irade her şeyin üstündedir. Milli iradenin temsilcilerinin telefonlarına çıkmayanlar varsa gereğini yaparız" uyarısında bulundu.

BAŞBAKAN YILDIRIM: VEFA BORCU KREDİ KARTIYLA ÖDENMEZ

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM KILIÇDAROĞLU'NA SESLENDİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Yıldırım: Telefona çıkmayana gereğini yaparız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN