Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nihat Hatipoğlu, Fatih Terim’e küfür edenlere ateş püskürdü

Ünlü İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu, ’nin İspanya ile oynadığı maç sonrası aldığı yenilgi üzerine, Futbol Direktörü Fatih Terim’i sosyal medya üzerinden küfür ederek eleştirenlere ateş püskürdü. Kullanılan sözcülerin iğrenç olduğunu belirten Hatipoğlu, “Milli takım antrenörünün kendisine, eşine, kızına, kızının doğacak kızına iğrenç ifadeler kullanmışlar. Allah aşkına nedir bu ya” diyerek tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 19.6.2016 11:31 Güncelleme Tarihi: 19.6.2016 11:41
Nihat Hatipoğlu, Fatih Terim’e küfür edenlere ateş püskürdü

Kağıthane Belediyesi tarafından Ramazan Ayına özel düzenlenen programa konuşmacı olarak katılan İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu, 'nin İspanya ile oynadığı maç sonrası aldığı yenilgi üzerine, Futbol Direktörü Fatih Terim'i sosyal medya üzerinden küfür ederek eleştiren taraftarlara ateş püskürdü. Teknik adam Fatih Terim'e yapılan eleştirilerin dozunun kaçtığını belirten Hatipoğlu, "Bizim çocuklar kazansaydı keşke, ama bu bir müsabaka kaybederler, kazanırlar. Spor adamı değilim ama maçlarda üç ihtimal var, ya berabere kalırlar, ya yenerler, ya yenilirler. Keşke bizim çocuklarımız dünyanın birincisi olsa, ama olmamış. Arkadaşlar sosyal medyaya bakıyorsunuz, milli takım antrenörünün kendisine, eşine, kızına, kızının doğacak kızına iğrenç ifadeler kullanmışlar. Allah aşkına nedir bu ya?"

"ALLAH ÇOCUKLARIMIZI MUHAFAZA EYLESİN"

Hatipoğlu tepkisini şu sözlerle sürdürdü:

"Ya öyle sözler var ki ben burada tekrar edemiyorum. Bir kesim bu kadar sefahate düştü, hiçbir iffet namus kalmadı. İnsanları nasıl kirletiyorlar, Allah sizi muhafaza eylesin, Allah çocuklarımız muhafaza eylesin. Bu artık sosyal medya falan değil, dünyanın hiçbir yerinde bu kadar sefil ve yoldan çıkmış bir kitleyi bulamazsınız"

NİHAT HATİPOĞLU'NA BÖYLESİ SORULMAMIŞTI!

NİHAT HATİPOĞLU'NU ŞAŞIRTAN GÖRÜNTÜ! ONLAR MELEK Mİ?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nihat Hatipoğlu, Fatih Terim’e küfür edenlere ateş püskürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN