Müezzinoğlu 'yi topa tuttu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. , Kılıçdaroğlu’nu Başkanlık sistemi üzerinden eleştirdi.

Giriş Tarihi: 20.6.2016 10:35
Müezzinoğlu CHP'yi topa tuttu

Yunanistan Gümülcine'de düzenlenen iftar programının ardından 'nin Keşan ilçesine geçen burada gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Müezzinoğlu, Genel Başkanı KemalKılıçdaroğlu'na da Başkanlık sistemi üzerinden yüklendi. Yapılan bir çok büyük projenin ülkeye büyük katkılar sağladığını belirten Mehmet Müezzinoğlu, "Derdimiz ne, bu ülke daha iyi olsun, milletimiz yarınlara daha gönülle baksın, Almanların karşısında başını öne eğmesin, İngilizlerin karşısında 'onlarda var bizde yok' demesin.

"YAKIŞIYOR MU CHP'YE?"

Buna yardımcı olmak istemeyen CHP'yi ve Cumhuriyet Halk Partisinin 'Kıvrak' genel başkanını artık Türkiye gündeminden çıkartmak lazım. Yakışıyor mu CHP gibi bir partiye. Her gün bir gün önce söylediğinin ertesi gün tam tersini söylüyor. Türk tipi başkanlık sistemi olmaz diyor, Amerikan tipini konuşmak istiyor. Onu konuşalım diyoruz, ondan sonra bir bakıyorsunuz ki çarkçı başı çark etmiş. Bütün bunlarda bize düşen, bu ülkenin yarınlara daha birlik ve beraberlik içersinde, ayrıştıran, çatıştıran, fitne fesatla milletin kardeşliğini bozan anlayışları ellerimizin tersiyle itmeliyiz. Birbirimizi daha çok sevelim. Bu millet büyük bir millet" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Müezzinoğlu CHP'yi topa tuttu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN