Meclis 'na kadar yoğun çalışacak

AK Parti Grup Başkanvekili Turan, Meclis'te bu hafta öncelikle Türk Silahlı Kuvvetleri Personel Kanunu İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nı görüşeceklerini, haftaya da yüksek yargıyla ilgili düzenlemenin ele alınacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 21.6.2016 15:53 Güncelleme Tarihi: 21.6.2016 15:58
Meclis Ramazan Bayramı'na kadar yoğun çalışacak

AK Parti Grup Başkanvekili , Meclis'te bu hafta öncelikle Türk Silahlı Kuvvetleri Personel Kanunu İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nı görüşeceklerini, haftaya da yüksek yargıyla ilgili düzenlemenin ele alınacağını söyledi. AK Parti Grup Başkanvekili Turan, yaptığı açıklamada, bu hafta milletvekillerini yoğun bir gündemin beklediğini ifade etti. Turan, öncelikle Türk Silahlı Kuvvetleri Personel Kanunu İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nı görüşeceklerini aktardı. Türkiye ile Ürdün Arasında Kalkınma İşbirliği Anlaşmasının Onaylanması Hakkında Kanun Tasarısı'nın da görüşüleceğini kaydeden Turan, ayrıca Sayıştay Birinci Başkanlık seçimini de bu hafta yapacaklarını bildirdi.

TBMM'DE İKRAMİYE MESAİSİ

"ERTELENDİĞİ HABERLERİ, GERÇEĞİ YANSITMIYOR"

Turan, Danıştay Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı görüşmelerini haftaya yapacaklarını söyledi. "Bugün birtakım yayın organlarında bu tasarının görüşmelerinin ertelendiği yönünde haberler çıktı. Ancak bunlar gerçeği yansıtmıyor." diyen Turan, düzenlemeyi 'ndan önce Meclis'ten geçirmeyi düşündüklerini kaydetti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meclis Ramazan Bayramı'na kadar yoğun çalışacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN