'İhlas Finans’ı FETÖ iflas ettirdi'

Giriş Tarihi: 24.6.2016 10:11
'İhlas Finans’ı FETÖ iflas ettirdi'

Gülen’i ve örgütünü en iyi bilen isimlerden Latif Erdoğan, Bank Asya için İhlas Finans’ın batırıldığı şüphelerini güçlendiren açıklamalar yaptı: Paralel önce İhlas’a sızdı, sonra FETÖ oyunlarıyla İFK kapattırıldı.

Gülen Cemaatini en iyi bilen isimlerden biri olarak tanınan Latif Erdoğan, FETÖ/PDY'nin İhlas Finans'ı kapattırarak binlerce kişiyi mağdur ettirdiğini, şimdi de lise eylemleri ve 'yi bölme süreçlerinin arkasında olduğunu söyledi. A Haber'de yayınlanan Memleket Meselesi'ne konuşan Erdoğan, örgütün 2010 yılından itibaren 'deki tüm siyasi partilere sızmak için proje başlattığını ve MHP'de yaşananların da bu planın parçası olduğunu savundu.

ALPARSLAN TÜRKEŞ'İ SÜREKLİ RAKİP GÖRÜYOR

Gülen'in MHP'nin kurucusu Alparslan Türkeş'i sürekli kendisine rakip olarak gördüğünü belirten Erdoğan, şimdi de partisini yok etmeye çalışarak Türkeş'ten intikam aldığını söyledi. MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener'i 'siyasi bir ölü' olarak nitelendiren Latif Erdoğan, MHP seçmeninin bu süreçte MHP'nin bölünmemesi için yönetime sahip çıkması gerektiği görüşünü savundu. 1980 öncesinde solcuları kullanan 'üst aklın', 17-25 olaylarının ardından Paralel Yapı'yı kullanmaya başladığını anlatan Erdoğan, yapının en kuvvetli olduğu alanın ise Milli Eğitim olduğunu, yüz bin evde 1 milyon öğrenciye ulaşabildiklerine çekti.

YÜZDE 99 ONUN İŞİ

İhlas Finans'ın kapatılması sürecinin FETÖ'nün sızmalarıyla gerçekleştiğini belirten Latif Erdoğan, "İflasın sebebinin yüzde 99'u Paralel Yapı'nın eseri" dedi. (Star)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'İhlas Finans’ı FETÖ iflas ettirdi'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN