Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Terörle mücadele pazarlık konusu yapılamaz

Giriş Tarihi: 24.6.2016 21:01 Güncelleme Tarihi: 24.6.2016 21:43
Yıldırım: Terörle mücadele pazarlık konusu yapılamaz

Başbakan Binali AK Parti MKYK üyeleriyle iftar programında bir araya geldi.

Başbakan , "Avrupa'nın bize sağlayacağı vizeyle ilgili muafiyet asla ve asla terörle mücadele konusundaki kararlılığımızla müzakere konusu yapılamaz, pazarlık konusu yapılamaz." dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, partisinin genel merkezinde, MKYK üyeleri ile katıldığı iftar programının ardından yaptığı konuşmada, "Türkiye'nin birliğinden, beraberliğinden, toprak bütünlüğünden daha önemli bir şey yoktur. Hiçbir anlaşma, hiçbir kolaylık, Avrupa'nın bize sağlayacağı vizeyle ilgili muafiyet asla ve asla terörle mücadele konusundaki kararlılığımızla müzakere konusu yapılamaz, pazarlık konusu yapılamaz." dedi.

Başbakan Yıldırım, şöyle devam etti:

"Avrupalı dostlarımız artık gerçeği görmelidir. Ya Türkiye'yi dinleyecekler, Türkiye'nin sesine kulak verecekler ya da Türkiye'nin birliğine, dirliğine karşı mücadele eden bölücü terör örgütünün elemanlarının manipülasyonuna boyun eğecekler. Bir adım sonra göz kırptıkları, kucakladıkları o terör örgütü onları da perişan edecek. Bunu da buradan bugün söylüyoruz. Yarın geç olabilir. Sizin bu uyguladığınız tutarsız politikalar yarın güvenlik sorunu olarak önünüze gelecek. O zaman yine sizin yanınızda olan ülke Türkiye olacak."

Yıldırım: Terörle mücadele pazarlık konusu yapılamaz

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldırım: Terörle mücadele pazarlık konusu yapılamaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN