Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gazetesi'nden kamuoyuna duyuru

Giriş Tarihi: 25.6.2016 01:07 Güncelleme Tarihi: 25.6.2016 01:33
Zaman Gazetesi'nden kamuoyuna duyuru

FETÖ'nün Hollanda'da kurduğu korsan gazete Vandaag'da dün Peygamber Efendimiz'e yönelik ağır hakaretlerde bulunuldu. Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni de, utanç verici yazıda sakınca bulmadı. Skandal olaya ilişkin gazetesinden kamuoyuna açıklama geldi

İŞTE O AÇIKLAMA

Son günlerde Avrupa'da çeşitli ülkelerde gazetemizin markasını hukuksuz bir şekilde kullanarak yayın yapan bazı basın organlarında çıkan haber ve yorumların şirketimiz Feza Gazetecilik A.Ş. tarafından 'de yayımlanan Gazetesi'yle hiçbir ilişkisi yoktur.

FETÖ BATIYA YARANMAK İÇİN HZ. MUHAMMED'E HAKARET ETTİ

Sulh Ceza Hâkimliği tarafından, 4 Mart 2016 tarihinde Feza Gazetecilik A.Ş.'ye kayyım atanmadan önce, FETO/PDY tarafından hukuksuz ve usulsüz bir şekilde Avrupa'daki markaların satışı gerçekleştirilmiş ve buradaki yayınların gazetemiz ile bağlantısı olduğu havası oluşturulmaya çalışılmaktadır.

Zaman Gazetesi'nin Avrupa'daki söz konusu yayınlarla hiçbir ilişkisi yoktur. Avrupa'da gazetemizin markasını kullanarak FETÖ adına yayın yapan kişi ve kurumlara karşı gerek markanın geri alınması ve gerekse de yayınların durdurulmasına yönelik hukuki süreçler başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Zaman

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zaman Gazetesi'nden kamuoyuna duyuru
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN