PTT'den güvenlik güçleri için kampanya

Giriş Tarihi: 27.6.2016 15:21

PTT AŞ tarafından güvenlik güçleri için dolayısıyla düzenlenen, "Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden" kampanyası yarın başlayacak.

PTT AŞ'den yapılan açıklamada, ülkenin huzur ve refahı için görev yapan güvenlik güçlerine yönelik kampanya düzenlendiği belirtildi.

Açıklamada, "Vatandaşlarımızın, ülkemizin huzur ve refahı için görev yapan güvenlik güçlerimizin Ramazan Bayramını kutlamasına vesile olmak, milli birlik, beraberlik ile hoşgörü ve kardeşlik duygularımızın pekiştirilmesine katkıda bulunmak ve tebrik kartı gönderme alışkanlığını yaygınlaştırılmak amacıyla 'Tebrik Kartı Bizden, Güvenlik Güçlerimize Göndermek Sizden' kampanyası düzenlemiştir." denildi.

Kampanya kapsamında, güvenlik güçlerinin görevleri sırasında ulusal medyada yer alan ve ilgi gören görüntülerin yer aldığı fotoğraflardan oluşan 4 çeşit tebrik kartı hazırlandığı bilgisine yer verilen açıklamada, "Size Minnettarız" sloganıyla duyurulacak kampanyaya ait tebrik kartlarının PTT yerlerinden ücretsiz temin edilebileceği ve güvenlik güçlerine ücretsiz gönderilebileceği vurgulandı.

Açıklamada, vatandaşların, tebrik kartlarının üzerine güvenlik güçlerine göndermek istedikleri mesajları ve i·l/i·lçe/karakol/birlik adını yazmalarının yeterli olacağı kaydedildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PTT'den güvenlik güçleri için kampanya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN