Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ağzını bozan Kılıçdaroğlu’na AK Parti'den cevap

Bugünkü grup toplantısında yine terbiye sınırlarını aşarak “tükürdüğünü yalatırlar” diyerek hem Cumhuriyeti devletine ve hem de Cumhurbaşkanı’na hakaret eden lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na en sert tepki AK Parti’den geldi. AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner “bu çirkin, hayasız üslup CHP’ye yakışmıyor, biz onun ahlaksız üslubuna inmek istemiyoruz” dedi.

Giriş Tarihi: 28.6.2016 16:34 Güncelleme Tarihi: 28.6.2016 17:03
Ağzını bozan Kılıçdaroğlu’na AK Parti'den cevap

İŞTE METİNER'İN YAPTIĞI AÇIKLAMA:

KILIÇDAROĞLU EDEPSİZLİKTE DİP YAPTI

Edepsizliğin ve seviyesizliğin dip yaptığı bir durumla karşı karşıyayız. Dahası kıskançlığın ve tahammülsüzlüğün... Tam hastalıklı bir ruh hali... Rus uçağı düşürüldüğünde 'yi suçlayan Kılıçdaroğlu şimdi kalkmış sorunun çözülecek olmasından rahatsızlık duyuyor.

KOMŞULARIMIZLA SORUNLARIMIZI HALLETMEMİZ SENİ NEDEN RAHATSIZ EDİYOR!

Komşularla sorunsuz bir dış politika öneren Kemal Kılıçdaroğlu şimdi tam tersini söylüyor. Ne yaparsanız yapın kaba ve saygısız bir dille sataşmayı siyaset zanneden patolojik bir akılla kar karşıya bulunuyoruz. Yalan dolan siyaseti.

Filistin'de Türkiye'ye minnet manşetleri

CUMHURBAŞKANIMIZIN ÖZÜR DİLEDİĞİNİ KİM SÖYLEDİ?

Güya Cumhurbaşkanımız Rusya'dan özür dilemiş! Nerede ne zaman? Kendisi yalan uyduruyor sonra o yalan üzerinden suçlama yoluna gidiyor! Demek ki yarın başka komşularımızla sorunlarımızı çözüp yeni bir sayfa açma yoluna gitsek ondan en fazla kendisi rahatsız olacak. Marazi bir muhalefet anlayışı. Bir o kadar da terbiyeden yoksun bir dil.

'ERDOĞAN'IN MEKTUBUNDA ÖZÜR İFADESİ KESİNLİKLE YER ALMIYOR'

YALAMAK YALATMAK NASIL BİR ÜSLUPTUR!

Yalatmak ne demek ya? Edepli bir insanın ağzına yakışır bu laf? Kim kendisine neyi nasıl yalatıyor bilmeyiz ama bir siyasetçiye bu ahlaksız üslup hiç yakışmıyor. Kendisine anladığı dilden cevap verirken biz haya ediyoruz ama kendisinin ar ve haya perdesi yok. Ağzının ayarı hiç yok. Kir ve irin kusuyor. Düşmanlık üretiyor. Kan edebiyatı yapıyor.

FETÖ CHP GENEL MERKEZİNDE!

SEVİYENE İNMEDEN AĞZININ PAYINI VERMESİNİ BİLİRİZ!

Kendi ülkesinin Cumhurbaşkanına, halkın hür ve helal oylarıyla ilk turda doğrudan seçilmiş Cumhurbaşkanına karşı sarfettiği bu dil kendisinin durduğu yeri gösteriyor. Onun seviyesizliğine asla inmeyiz ama ona ağzının payını vermesini de biliriz. Hadsizliğe ve edepsizliğe lüzum yok.

Kaynak: Sabah.com.tr

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ağzını bozan Kılıçdaroğlu’na AK Parti'den cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN