Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan fezlekesi olan HDP'li vekillere seslendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fethiye-Hasan Gümüşdağ Camii'nin açılışında yaptığı konuşmada, "Huzurlu günlerimiz yakındır. Bunların benim Kürt kardeşlerimi sevmek gibi bir dertleri de yok. Tam aksine bunlar onların düşmanı ve bugüne kadar o bölgede yaptıkları hiçbir şey de yok. Şimdi dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla birlikte tek tek hesabı verecekler." dedi.

Giriş Tarihi: 1.7.2016 14:23 Güncelleme Tarihi: 1.7.2016 17:42
Cumhurbaşkanı Erdoğan fezlekesi olan HDP'li vekillere seslendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fethiye-Hasan Gümüşdağ Camii'nin açılışında yaptığı konuşmada, "Bizi bölmek isteyenler hedeflerine ulaşamayacaktır. İnşallah bu birlikteliğimiz dalga dalga tüm Türkiye'ye yayılıyor, yayılacak." dedi. Erdoğan, "Her geçen gün daha ileriye gidiyoruz, daha ileriye gideceğiz. Zira muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkmak lafla olmaz. Üreterek olur, yatırımlarla olur, altyapısıyla olur, üst yapısıyla olur." diye konuştu.

'BÜYÜK İHTİMALLE DAEŞ'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısına ilişkin olarak da şunları söyledi: "Havalimanında olanı görüyorsunuz ve büyük ihtimalle DAEŞ olduğu ortada. Bunlar İslam adına böyle bir şeyi yaptıklarını söylüyor. Bunların İslam'la filan alakası yok. Bunların yeri cehennemdir. Çünkü bu dünyada bir kişiyi öldüren tüm alemi öldürmüş gibidir. Bu insanlar günahsız, çocuk, kadın, yaşlı... Bir yolculuk yapıyorlar, hiçbir şeyden haberleri yok ve ölümle karşı karşıya kalıyorlar. Buna hakkınız yok."

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bunların yeri cehennemdir"

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: HESAP UZMANISIN YA KENDİNİ DE HESABA ÇEKSEN

'HUZURLU GÜNLERİMİZ YAKINDIR'

Terörle mücadeledeki kararlılıktan taviz verilmeyeceğinin altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnşallah bu işi er veya geç bitireceğiz. Huzurlu günlerimiz yakındır. Bunların benim Kürt kardeşlerimi sevmek gibi bir dertleri de yok. Tam aksine bunlar onların düşmanı ve bugüne kadar o bölgede yaptıkları hiçbir şey de yok. Şimdi dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla birlikte tek tek hesabı verecekler." dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: "BU SİVİL İNSANLARIN NE GÜNAHI VARDI?"

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: TÜRKİYE ULAŞIM DEVRİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan fezlekesi olan HDP'li vekillere seslendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN