Türkiye'nin en iyi haber sitesi

PKK'lı hainlerin son talimatı

Lice'de uyuşturucu gelirini kaybeden PKK terör örgütü liderlerinin "dayanışma için yapın" talimatlarına rağmen, halktan destek göremeyen örgüt mensupları teslim olmayı seçiyor.

Giriş Tarihi: 2.7.2016 16:48
PKK'lı hainlerin son talimatı

Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) operasyonları sonucu Lice'de uyuşturucu gelirini kaybeden PKK terör örgütü liderleri, yandaşlarına "dayanışma için yapın" talimatları veriyor. Buna karşın halktan destek göremeyen örgüt mensupları teslim olmayı seçiyor. Askeri kaynaklardan alınan bilgiye göre, bölücü terör örgütünün finans kaynağı olan yasa dışı uyuşturucu madde ekim alanlarının bulunduğu 'ın Lice ilçesinde uyuşturucu gelirini kaybeden örgüt liderleri, sürekli olarak yandaşlarına "dayanışma için eylem yapın" talimatları veriyor. Buna rağmen halktan destek göremeyen ve çaresiz kalan örgüt mensupları, teslim olmayı seçmek zorunda kalıyor.

LİCE'DE TERÖRİSTLERE AİT 19 SIĞINAK İMHA EDİLDİ

LİCE'DE ŞEHİT ASKERLERİMİZİN KATİLLERİ YAKALANDI

SÖZDE LİDERLER O SLOGANLARDAN RAHATSIZ OLMUŞ

Bölücü terör örgütü yöneticilerinden Murat Karayılan'ın, "Lice'ye sahip çıkılması gerekiyor" çağrısına, örgüt üyelerinin ve birlikçilerinin sosyal medyada "Lice elden gidiyor", "Lice yanıyor" gibi kara propagandalarına rağmen bölge halkı örgüte ve teröristlere destek vermiyor. Askeri kaynaklar, alınan son istihbarat raporlarının, Diyarbakır'ın Dicle ilçesinde vatandaşların teröre karşı yürüyüş yapmaları ve 600 kişilik grubun Türk bayrakları açarak "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" sloganları atmalarının, örgüt liderlerini çok rahatsız ettiğini ortaya koyduğunu belirtti. TSK'nın kararlılıkla sürdürdüğü operasyonun bölgedeki psikolojiyi etkilediğine dikkati çeken askeri kaynaklar, bu profesyonel güç karşısında teröristlerin direnme azmi, moral ve motivasyonlarının kaybolduğunu, halkın arasına karışıp gizlenemeyen teröristlerin başka yol bulamayıp teslim olduklarını vurguladı.

LİCE'DE KENEVİR REKORU: TAM 11 MİLYARLIK...

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PKK'lı hainlerin son talimatı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN