Teröre karşı birlik mesajı

Giriş Tarihi: 5.7.2016
Teröre karşı birlik mesajı
TBMM BAŞKANI İSMAİL KAHRAMAN: Dünyanın gözünün üzerinde olduğu bir coğrafyada yaşayan bizler, barış ve huzur içinde yaşamamızın devlet ve millet olarak güçlü olmamıza bağlı bulunduğunun, güçlü olmak için de birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını canlı tutmamız gerektiğinin farkındayız. Biz güçlü olursak, birlik ve beraberliği canlı tutarsak, farklı coğrafyalarda yaşayıp aklı ve gönlü bizimle olanların bayram coşkusunu daha derinden yaşamaları mümkün.
CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU: Ramazan ayı, İslam dünyasının barışa, kardeşliğe ve huzura duyduğu özlemi gidermeye yetmedi. İslam dünyasının içinde bulunduğu durumdan kurtulmasında geçmişte olduğu gibi bugün de tek yol gösterici.
MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ: Terörizm ülkemize savaş açmıştır. Milletimiz sağlam iradesini ve sarsılmaz sağduyusunu muhafaza ettiği sürece milli ve manevi temellerimizi yıkmayı projelendiren hainler ve husumet yuvaları başarıya ulaşamayacak.
GENELKURMAY BAŞKANI ORGENERAL HULUSİ AKAR: TSK, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da kendisine yasalarla tevdi edilen görevleri, aynı azim ve kararlılıkla yerine getirmeye ve 'nin egemenlik ve bağımsızlığını, kanı ve canı pahasına korumaya devam edecektir.
DİYANET İŞLERİ BAŞKANI MEHMET GÖRMEZ: Bu kutlu ayda bile insanlıktan nasibini alamamış kişilerce katledilip, daha bayramlığını giyemeden kefene sarılan masum çocuklarımız var. Bayrama umut ve güven içinde ulaşan bizler, umutsuzluğu gönüllerimizden söküp, bizden bayram neşesi bekleyenlere beklediklerini ikram etmeliyiz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teröre karşı birlik mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN