Türkiye'nin en iyi haber sitesi

700 saat cami süpürecek ya da...

Giriş Tarihi: 7.7.2016 12:49 Güncelleme Tarihi: 7.7.2016 16:37
700 saat cami süpürecek ya da...

Her fırsatta Fetullahçı Terör Örgütü'ne ve PKK terör örgütünün şehirdeki eylemlerine destek veren 'li Eren Erdem'e kötü haber. FETÖ'nün 700 saat kamu görevinde çalışma cezası alan CHP Milletvekili Eren Erdem'i vekilliği düştükten sonra bekleyen kamu görevleri belli oldu.

Basın yoluyla hakaret suçundan 7000 lira cezası alan ve bu yı ödemeyince ceza 700 saat bir kamu görevinde çalışma cezasına çevrilen milletvekili Eren Erdem'in vekilliği düştükten sonra çalışması ihtimali olan kamu görevleri belli oldu.

CHP'Lİ EREN ERDEM'DEN ŞOV

Eren Erdem, 700 saatlik ceza mesaisini Denetimli serbestlik müdürlüğünün belirlediği yetkili kurumlardan birisinde çekecek. Öncelikle çalışılacak kurum bir kamu kurumu veya kamuya yararlı hizmet veren özel bir kuruluş olacak. Yapılacak işin niteliği de kamuya yararlı olmak zorunda. Bu ceza Belediyenin temizlik işlerinde, park ve bahçe bakımı ve korunmasında, okulların temizlik, bakım ve onarım işlerinde, kaymakamlıklarda, karakollarda, adliyelerde, kütüphanelerde ve buna benzer kamuya yararlı işlerde çekilebilir.

Eren Erdem uçaktan neden indirildi?

Burada önemli olan diğer bir hususta kişinin yeteneği ve oturduğu yer. Bu cezanın verilebilmesi için kişinin verilecek işte çalışmayı kabul etmesi gerekiyor. Kişilerin niteliğine göre işler veriliyor. Bu işin belirlenmesinde yetkili kişi, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yetkilisi... Eren Erdem'in bu işlerden hangisini tercih edeceği merak konusu...

ERDEM'İN KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI ÇIKTI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
700 saat cami süpürecek ya da...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN