Bekir Bozdağ'dan seçim açıklaması

Giriş Tarihi: 9.7.2016 16:43 Güncelleme Tarihi: 9.7.2016 16:44
Bekir Bozdağ'dan seçim açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 2019 yılına kadar ne yerel ne de genel seçimin olmadığını söyledi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ak Parti Yozgat İl Başkanlığı tarafından büyük sinema salonunda düzenlenen AK Parti Temmuz Ayı İl Danışma Meclis Toplantısına katıldı.

Burada konuşan Bozdağ, Türkiye'nin gelişiminin, değişiminin bütün hızıyla devam ettiğini belirterek, şu açıklamaları yaptı:

"Yanı başımızda yaşan 5 yıla yakındır Suriye iç savaşına rağmen, Irak'ta yaşanan yaklaşık 13 yıldır kargaşa, kaos, teröre rağmen her alanda büyümesini sürdürüyor. Ekonomimiz büyüyor, enflasyonda aşağıya dönük trend devam ediyor. Faizde düşüşler yine devam ediyor ve 'nin her yeri şantiye gibi yatırımlarına devam ediyor. bugün en fazla büyüyen 3 büyük ülkeden birisidir.

Halktan AK Parti'ye destek

"SEÇİMSİZ BİR DÖNEM..."

Yozgat'ta bu büyümeden nasibini alıyor, ilçelerimiz de alıyor hep beraber büyüyeceğiz inşallah. Önümüzdeki dönem için önümüzde büyük fırsatlar var. Neden 2019' kadar ne yerel ne de genel seçim var. Seçimsiz bir dönem siyaset için alın teri dökmek için yeterince bir zamana sahibiz. Bunu iyi kullanacağız 2019'a gelirken Türkiye değiştiği gibi Yozgat'ta bundan payını alarak değişecek."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bekir Bozdağ'dan seçim açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN