FETÖ-PKK örgüt kardeşliği!

Giriş Tarihi: 12.7.2016 10:15 Güncelleme Tarihi: 12.7.2016 10:23
FETÖ-PKK örgüt kardeşliği!

Son günlerde bazı gazetelerde ve sitelerinde “Ben Gazeteciyim” insiyatifi tarafından başlatılan “Gazetecilik Suç Değil” başlıklı bir kampanyaya şahit oluyoruz. Kürtçe ve Türkçe olarak bir dizi etkinlikle yürütülen bu kampanyayı FETÖ ve PKK’ya yakın medyanın yönetmesi çekiyor.

PKK-FETÖ ÖRGÜT KARDEŞLİĞİ!

PKK Terör Örgütü'nün propagandasını yapan Özgür Gündem Gazetesi'ne yapılan operasyonla başlayan bu kampanyaya Fetullahçı Terör Örgütü'de tam destek veriyor.

GAZETECİLİK SUÇ DEĞİL TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELİĞİ SUÇTUR!

Terör örgütünü övmenin, yardım ve yataklık etmenin, propagandasını yapmanın, canlı bombaları kutsallaştırmanın gazetecilik olduğunu düşünen PKK ve Fetullahçı Terör Örgütü medyası yeni kampanya başlattı. Son günlerde bazı gazetelerde ve sitelerinde "Ben Gazeteciyim" insiyatifi tarafından başlatılan "Gazetecilik Suç Değil" başlıklı bir kampanyaya şahit oluyoruz. Kürtçe ve Türkçe olarak bir dizi etkinlikle yürütülen bu kampanyayı FETÖ ve PKK'ya yakın medyanın yönetmesi çekiyor.

HASAN CEMAL BAHOZ ERDAL İÇİN AĞIT YAKTI

İMZACILAR FETÖ VE PKK'YA YAKIN MEDYA KURULUŞLARI

Kampanyaa imza atan medya kuruluşlarının ortak özelliği ise oldukça ilginç. PKK'ya yakın Azadiya Welat, Birgün, Evrensel, Halkın Nabzı, Diken, ABC Gazetesi, İMC gibi PKK'ya yakın haber siteleri ve gazeteler bu kampanyaya destek verirken Fetullahçı Terör Örgütü de bu ittifaktan geri durmuyor. 7 Haziran seçimlerinden bu yana PKK Terör Örgütü medyası ile birlikte hareket eden Fetullahçı örgütünün medyası da bu kara prapaganda kampanyasında PKK terör örgütüne tam destek veriyor. FETÖ'ye yakın Meydan, Yarına Bakış, Yeni Hayat ve Özgür Düşünce PKK'nın bu kampanyasına destek veren gazeteler arasında. Ayrıca FETÖ tarafından finanse edilen haber siteleri de bu kampanyaya destek veriyor.

BAHOZ ERDAL'I YÜREĞİNDE YAŞATANLAR

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ

FETÖ ve PKK tarafından organize edilen bu kampanyaya sosyal medyadan da büyük tepki var. Sosyal medya kullanıcıları "Evet gazetecilik suç değil ama, teröristi övmek, canlı bombalara destek vermek, halkı isyana teşvik etmek, terör örgütünün sözde yöneticilerini gazetelerde köşe yazarı yapmak, hayatını bu vatana feda eden güvenlik görevlilerini hedef göstermek, hendekleri ve keskin nişancıları savunmak, ilkokul mezunu sahtekar bir hain imamın peşinden giderek bu ülkeye ihanet etmek suçtur" dedi.

Kaynak: Sabah.com.tr

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ-PKK örgüt kardeşliği!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN