Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gedikli: Lice’de neyse Nice de odur

Giriş Tarihi: 15.7.2016 14:54
Gedikli: Lice’de neyse Nice de odur

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Bülent Gedikli, "Suriye’ye sınırı olmayan ülkelerin işin başından beri oynadığı üç maymunun terörün tüm dünyaya yayılmasına neden olduğunu Nice’de yaşanan vahşi terör saldırısında bir kez daha gördük. Lice’de neyse Nice de odur, bunu anlayın ve ’nin terörle mücadelesini dünya kamuoyunda çarpıtmayın" dedi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Bülent Gedikli, yaptığı açıklamada, "Suriye'ye sınırı olmayan ülkelerin işin başından beri oynadığı üç maymunun terörün tüm dünyaya yayılmasına neden olduğunu Nice'de yaşanan vahşi terör saldırısında bir kez daha gördük. Lice'de neyse Nice de odur, bunu anlayın ve 'nin terörle mücadelesinin dünya kamuoyunda çarpıtmayın. ile işbirliği yapın. Terörle 30 yıldan fazla mücadele eden bir ülkeyiz. Bu tecrübeyi paylaşalım, bu iş yarın bir gün sizi de vurur diye Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sürekli dile getirdi. Ancak maalesef Avrupa başta olmak üzere dünya da giderek artan ırkçı ve faşizan akımlar peşi sıra gelen ekonomik ve sosyal sorunları beslemeye devam ediyor" dedi.

Gedikli, açıklamasında şunları kaydetti: "Mesele tüm dünyanın meselesidir. Tüm dünyanın işbirliğine muhtaçtır. Tüm bu olanlara rağmen Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde ekonomik verilerin OECD ülkelerinin kat kat üstünde büyüme gösterdiğini, işsizliğin (istihdama katılımın artmasına rağmen) azaldığını, işçimizin, çiftçimizin, sanayicimizin hangi alanda sorunu varsa süratle tespit edilerek önlemlerin hayata geçirildiğini görmelisiniz. Kılıçdaroğlu gibi Ekvatorda çiğ düşse, Cumhuriyeti yapmıştır diyecek kadar basiretsiz siyasilerin gerçek yüzünü herkes görmüştür. Türkiye'nin yükselişini kimse engelleyemeyecektir."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gedikli: Lice’de neyse Nice de odur
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN