Hilary ve FETÖ bağlantısı belgelendi

Giriş Tarihi: 15.7.2016 13:39
Hilary Clinton ve FETÖ bağlantısı belgelendi

’de önümüzdeki Kasım ayında yapılacak başkan seçimlerinde Demokratların başkan adayı Hilary ’un seçim kampanyaları boyunca FETÖ’nün bir numaralı sanığı Fethullah Gülen ile iletişim halinde olduğu ortaya çıktı.

'de Kasım ayında yapılacak Başkanlık seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Demokratların başkan adayı Hilary hakkında yeni mail ve belgeler ortaya çıktı. Bağımsız izleme örgütü Judicial Watch'ın ortaya çıkardığı belgeler, Hilary Clinton ile FETÖ'nün bir numaralı sanığı Fethullah Gülen'in temas halinde olunduğunu gözler önüne serdi.

CLİNTON'IN KAMPANYALARIYLA BAĞLANTISI VAR

Belgelerde, paralel yapı ile Clinton'ın kampanyalarıyla bağlantısının bulunduğu kaydedildi. 2009 yılında gönderilen maillerden birinde paralel yapının üyelerinden birinin, Hilary Clinton'ın yardımcısı Huma Abedin'nden Türkiye'deki bir toplantı için Obama'yla iletişime geçmesine yardımcı olmasını istediğini anlaşılıyor.

PODESTA GRUBU'YLA İŞ YAPMIŞ

Belgeler kapsamında ortaya çıkan bir diğer bağ ise Gülen'in uzun süre Clinton'ın destekçilerinden lobi şirketi olan Podesta Grubu'yla iş yapması oldu.

FETÖ'NÜN MAĞDUR ETTİĞİ KADIN KONUŞTU: BENDEN DAHA KORKAKLARMIŞ!

FETÖ/PDY'NİN GİZLİ PARA TRANSFERLERİNİN ŞİFRELERİ ÇÖZÜLÜYOR

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hilary Clinton ve FETÖ bağlantısı belgelendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN