Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Darbeci generalden valiye büyük hadsizlik

Iğdır Valisi Alpman, gözaltına alınan Garnizon Komutanı Kurmay Albay Ekrem Küçükberber ile yaptığı görüşmesini anlattı. Albay Küçükberber tarafından Hudut Alayına davet edildiğini aktaran Vali Alpman, Albay Küçükberber'in kendisine 'Soru sorma gel' dediğini aktardı. Vali Alpman, sabaha doğru iki komutanın sivil kıyafetle gelip teslim olduklarını bildirdi.

Giriş Tarihi: 16.7.2016 19:04 Güncelleme Tarihi: 16.7.2016 19:22
Darbeci generalden valiye büyük hadsizlik

Garnizon Komutanı ve 5'inci Hudut Alay Komutanı Kurmay Albay Ekrem Küçükberberile İl Komutanı Albay Mustafa Ulus'un Emniyet Müdürlüğünde sorgularının devam ettiğine işaret eden Vali Alpman, Komutan Küçükberber ile düngece yaptığı görüşmelsini anlatırken şunları söyledi:

DARBECİLERE DERSİNİ MİLLET VERDİ!

"Albay Küçükberber, telefon ederek Alay Komutanlığına gelmemi istedi. Halkın içinde olduğumu ve gelemeyeceğimi bildirdim. Bunun üzerine 'Gelmek zorundasınız' dedi.Ben de hiç öyle bir durum olmadığını belirterek 'Niye geleceğim? Gelmiyorum. Siz niye darbe yapıyorsunuz?' diye karşılık verdim. 'Soru sorma gel' diye tekrarladı. Sabaha doğru İl Jandarma Komutanı Ulus aradı. Ben de onları makamımda beklediğimi söyledim. Sivil kıyafetlerle geldiler. Gözaltına alınarak Emniyet Müdürlüğüne götürüldüler."

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI KARARGAHINDAKİ TERÖRİSTLER BÖYLE ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Darbeci generalden valiye büyük hadsizlik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN