İkiz ler şehit düştü

İkiz polisler şehit düştü
FETÖ terör örgütünün darbe girişimi sırasında 'da Gölbaşı Özel Harekât Merkezi'ne yapılan saldırıda ikiz olan kardeşler Ahmet ve Mehmet Oruç (26) şehit düştü. İkizler'in Çukurova'da yaşayan ailesi acı haberle yıkıldı. Anne Senem ve baba Ali Oruç'a sağlık görevlileri müdahale etti. Son olarak Adana'da görev yapan ikizlerin Çevik Kuvvet'te beraber çalıştıkları ve geçici görevle Gölbaşı'na gönderildikleri öğrenildi. Ahmet Oruç'un geçen yıl ocak, Mehmet Oruç'un ise ağustosta evlendiği ve Ahmet Oruç'un eşinin 7 aylık hamile olduğu öğrenildi.

DÜĞÜNÜ VARDI
Şehit Ferhat Koç'un ise Gizem Kaan ile nişanlı olduğu ve 31 Temmuz'da evlenmek için izne ayrılacağı öğrenildi. 21 yıllık polis Hurşit Özel (45), darbe girişimi sırasında vatan hainlerince şehit edildi. Özel'in Hatay'ın Kırıkhan ilçesine gönderileceği öğrenildi.

Geçici görevle Ankara'ya gelmişti
Ankara'da görevli Özel Harekâtçı Edip Zengin FET Ö'cü hainlerce şehit edildi. Evli ve 2 kız babası Zengin'in Mardin'den geçici görevle Ankara'ya gönderildiği öğrenildi.

Mustafa Çalışkan'ın koruması şehit oldu
Darbe girişiminin ilk anlarında Boğaziçi Köprüsü'ne giden İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın buradaki askerlerin silahlı saldırısına uğradığı ortaya çıktı. Çalışkan saldırıyı yara almadan atlatırken, korumalarından Münir Alkan şehit oldu.

6 aylık nişanlıydı
İstanbul 'da görevli 2 yıllık polis Ozan Özen, FET Ö'cü hainlerle girdiği çatışmada şehit oldu. Özen'in Bolu'daki ailesi acı haberle yıkıldı. Anne Emine Özen, "Nasıl kıydılar sana oğlum, nasıl dayanacağız bu acıya, nasıl kara toprağa koyacağız" diyerek feryat etti. Şehit polis Ozan Özen'in 6 aylık nişanlı olduğu da öğrenildi.

Otele saldıran hainler şehit etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'teki otelden ayrılmasından sonra gerçekleştirilen saldırıda şehit düşen Cumhurbaşkanlığı Koruma Özel Harekât Polisi Mehmet Çetin'in Uşak'taki baba evine acı haber ulaştı. Evli ve iki çocuk babası Çetin'in ailesi acı haberle göz yaşlarına boğuldu. Şehit polis Mehmet Çetin'in Ankara'da yaşadığı, cenazesinin Uşak'ta toprağa verileceği öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İkiz polisler şehit düştü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN