Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Askeri araç içinde kamuflajla yakalanan paralelci bakın kim çıktı?

Askeri araç içinde kamuflajla yakalanan paralelci bakın kim çıktı?Darbe girişimi sırasında askeri araç içinde askeri kamuflajla yakalanan eski Güvenlik Şube Müdürü Mithat Aynacı'nın yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, kendisine 'sen kimsin' diye sorulması üzerine, paralelci müdürü, "Beni herkes tanır" diyor.

Giriş Tarihi: 19.7.2016 16:14
Askeri araç içinde kamuflajla yakalanan paralelci bakın kim çıktı?

15 Temmuz darbe girişimi esnasında Emniyet Müdürlüğü yakınlarında bulunan askeri araç içinde askeri kamuflajla yakalanan paralelci İstabul eski Güvenlik Şube Müdürü Mithat Aynacı gözaltına alınmıştı. O anlara ait görüntüler ise sosyal medyada paylaşıldı.Görüntülerde kendisine, "Sen kimsin" diye soran kişiye, "Tamam gerek yok. Beni herkes tanır" diye cevap veriyor. Öte yandan, bir vatandaş, yanındaki kişiye, "Bu size kendini sivil asker diye tanıtmştı. Değil mi?" diye soruyor.

EMNİYETİ ELE GEÇRİMEYE ÇALIŞAN ASKERLERE YARDIMCI OLMUŞTU

15 Temmuz darbe girişimi esnasında İstanbul Emniyet Müdürlüğü yakınlarına gelen askeri araçlara vatandaşlarla ekipleri müdahalede bulunmuştu. Bazı askeri araçlar geri çekilirken, bir adet zırhlı aracın vatandaşlar tarafından kuşatılmış, olay yerinde bulunan polis ekipleri askerlerle birlikle eski Güvenlik Şube Müdürü Mithat Aynacı'yı da gözaltına almıştı. Üzerinde askeri üniforma bulunan Aynacı'nın İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nü ele geçirmek isteyen askerlere yardımcı olduğu öne sürülmüştü.

GEZİ OLAYLARI SIRASINDA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRÜYDÜ

25 Temmuz 2013'te İstanbul Güvenlik Şube Müdürü olan Mithat Aynacı'nın Gezi eylemleri esnasında da İstanbul Güvenlik Şube Müdürü olarak görev yaptığı öğrenildi. Mithat Aynacı'nın 1 Kasım 2014'te FETÖ mensubu olduğu öne sürülerek meslekten ihraç edildiği ve açtığı dava sonucunda mesleğe geri döndüğü fakat yeni görev ve atama yapılmadığı öğrenildi.

İŞTE O PARALELCİ...

Askeri araç içinde kamuflajla yakalanan paralelci bakın kim çıktı?

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: BAKANLAR KURULU SONRASI ÖNEMLİ BİR KARARI AÇIKLAYACAĞIZ

"DARBECİLER HAFTA SONU GÖZALTINA ALINACAKTI"

ADANA'DA TUTUKLANAN SAVCILARIN EVİNDE DARBE SONRASI 'İNFAZ EDİLECEKLER' LİSTESİ BULUNDU

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Askeri araç içinde kamuflajla yakalanan paralelci bakın kim çıktı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN