MHP Lideri Bahçeli, darbeci hainlere ateş püskürdü

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında FETÖ'cü hainlerin 15 Temmuz'da yapmaya çalıştığı darbe girişimine ilişkin çok sert açıklamalarda bulundu. Bu hain girişimin arkasındaki gücün Pensilvanya'daki çürümüş şahıs olduğunu ifade eden Bahçeli, "Sivil vatandaşlarımızın şehit edilmesine neden olan bu yezidlerin PKK ve IŞİD'ten ne farkı vardır bunlar vatan hainidir." dedi.

Giriş Tarihi: 19.7.2016 10:50 Güncelleme Tarihi: 19.7.2016 11:37
MHP Lideri Bahçeli, darbeci hainlere ateş püskürdü

askeri darbelerin ceremesini çok çekmiştir. Askeri müdahaleler her defasında yıkm getirmiştir. Eylem ve her türlü girişim bu vatann önünü kapatmıştır. Yakın tarihimiz darbeler tarihidir. Darbe milli iradenin boğazına bağlanmış yaşlı urgandır. MHP 47 yıllık şerefli geçmişinde darbelere çok maruz kalmıştır. Hiçbir zaman darbecilerle ortak bir gelecek düşlemedik. Çünkü inanıyorduk ki darbeyle 'nin sorunları çözülemezdi.

TÜRK MİLLETİNİN EGEMENLİK HAKKINI ÇİĞNEYEN ZORBALARA GÖZ YUMMAYIZ

15 temmuz gecesi uçaklar Ankara'da alçak uçuşa basladığı andan itibaren gerçeği hissettik ve genel merkezimize gittik. 'nin büyük bir tehlike içinde olduğunu hissettik. Bizzat Sayın Başbakanı'mızı aradım. Ertesi gün basın açıklamasıyla darbe teşebbüsünde bulunanlar derhal teslim olmasını söyledik. Ama'sız darbeye karşı çıktık. Darbeye hayır dedik. Türk milletinin egemenlik hakkını çiğneyen zorbalara göz yummamız bir defa varlık ilkelerimize aykırıdır. Millet dedik demokrasi dedik. Hangi çılgın bize söz geçirecektir.

900 DARBECİ SORGUDA

Devlet Bahçeli "PKK ve IŞİD'ten ne farkı vardır bunlar vatan hainidir"

GİRİŞİMDE BULUNMAK REZALETTİR

MHP bedeli ne olursa olsun destek çıkmadığı bu ilişki ağının içinde olmadığı gibi destekçisi de olmayacaktır. Sorunlarımızdan çıkışın tek yolu milletimizin vicdanıdır. Bu devirde bırakınız planlanan darbenin gerçekleşmesi için girişimde bulunmak bile rezalettir.

PKK VE IŞİD'TEN NE FARKI VARDIR BUNLAR VATAN HAİNİDİR

Küçücük bir yapılan milleti ele geçirmeye kalkmıştır Türk milleti daha önce maruz kalmamış tecavüzler yaşamıştır. Genelkurmay karargahı işgal edilmiş Genelkurmay Başkanı ve kuvvet komutanları rehin alınmıştır. Yaverler bu komplonun içinde yer almıştır. Hava kuvveti komutanının başına silah dayayarak tehdit etmişlerdir. Marmaris'te Cumhurbaşkanı'nın kaldığı otel saldırıya uğramış. Havalimanları tutulmuş uçuşlar iptal edilmiştir. 3. dünya ülkelerinde bile böylesi bir olay yaşanmamıştır. Hakikaten kabus ve kapkara bir gece yaşanmıştır. Düşünebiliyor musunuz TBMM tarihnde ilk kez bomba yemiştir. 79 milyonun tamamen dehşet ve korku dolu saatler geçirmesine neden olmuşlardır. Sivil vatandaşlarımızın şehit edilmesine neden olan bu yezidlerin PKK ve IŞİD'ten ne farkı vardır bunlar vatan hainidir. Pensilvanya'daki çürümüşten emir almışlardır.

FETÖ'NÜN DARBE GİRİŞİMİ HALK DESTEĞİYLE PÜSKÜRTÜLDÜ

HALKIMIZIN CANI PAHASINA DARBEYE KARŞI DURMASI TAKDİRE ŞAYANDIR

Türkiye hedef alınmıştır. Halkımızın canı pahasına darbeye karşı durması takdire şayandır.

Bu olayın arkasında Gülen Cemaati olduğu anlaşılmıştır. Devlet adeta bu örgüt tarafından ele geçirilmiştir. TSK içinde kanun dışı yuvalanma netleşmiştir. Asıl unsurların Gülen Cemaatinin olduğu anlaşılmıştır.

20 Temmuz 2015'ten beri PKK ile mücadelede bu hainlerin ihmalleri var mıdır? Şehit haberlerinin sel gibi gelmesiyle darbe ortamının toplumsal alt yapısı sağlanmak mı istenmiştir? Bu akıllara takılan en önemli sorundur.

İDAM İÇİN GEREĞİNİ GÖNÜL HUZURUYLA YAPARIZ

"İdam talebi çok sık dillendirilmektedir. AK Parti hazırsa biz de varız, biz de bu cezanın verilmesine sıcak bakar, gereğini de gönül huzuruyla yaparız."

MHP Lideri Bahçeli, darbeci hainlere ateş püskürdü

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP Lideri Bahçeli, darbeci hainlere ateş püskürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN