Türkiye'nin en iyi haber sitesi

damat kendi üne gelemedi!

Giriş Tarihi: 23.7.2016 00:30
Polis damat kendi düğününe gelemedi!

'ta yapılan de olan damat yoktu. Düğün günü daha önce belirlenmişti ama yapılan darbe girişimiyle kamuda bütün izinler iptal edildi. Artvin'de görevli olan damat düğününe gelemedi.

Samsunlu olan ve isminin kullanılmasını istemeyen gelin bundan bir hafta kadar önce Samsun'da yaptıklarını orada damadın bulunduğunu ancak yaşanan darbe girişiminde sonra tüm emniyet personeli göreve çağrıldığı için 'taki düğüne gelemediğini söyledi. Gelin; "Eşim bugün yanımda bulunamıyor. eşiyim. Yapılan darbe girişiminden dolayı bugün yanımda yok. Yalnız Polis eşi olmaktan gurur duyuyorum. Vatan millet tek yürek, eşimi çok seviyorum" dedi.

Konu hakkında da konuşan düğün salonu sahibi Aycan Karaçay; "Düğününü yaptığımız genç çiftler bizi daha önceden tercih etmişlerdi. Düğünlerine de çok özen göstermişlerdi. İki üç sefer geldiler ayrıntılı bir şekilde görüştük. Geçen hafta ülkemizde hainlerin kalkıştığı bir darbe girişimi söz konusu oldu. Allah'a şükür milletçe ayağa kalktık. Darbe girişimini engelledik. Genç damadımız polisti. Darbe girişiminden dolayı görev yerinden gelemedi ama sevdikleri ve eşi buradaydı. Gelin hanım ailesi ile birlikte düğününü yaptı. Önümüzdeki haftalarda birkaç tane daha mesleği asker ve polis olan düğünü olacak arkadaşlar vardı. Bizi arayıp rezervasyon tarihlerini değiştirmek istediler. Bizde yanlarında olduğumuz söyledik. Her şey vatan için. Düğünlerini ne zaman isterlerse yapabilirler. İnşallah bir daha böyle şeyler yaşamayız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Polis damat kendi düğününe gelemedi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN