Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’ta dedeler demokrasi nöbetinde!

’ta tutulan demokrasi nöbetinde dedeler ön safta yer alıyor. 83 yaşındaki Osman Oğrum, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın meydanlarda gidine kadar kendisinin de meydanlarda olacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 23.7.2016 01:50
Yozgat’ta dedeler demokrasi nöbetinde!

Fetullahçı Terör Örgütü üyeleri tarafından 15 Temmuz gecesi yapılan darba girişimin ardından başlayan meydanlardaki demokrasi nöbetleri sürüyor. 'ta her gece binlerce insan Cumhuriyet Meydanında toplanırken, yaşlılarda bu nöbette ön saflarda yer alıyor. Elinde Türk Bayrağı ve Recep Tayyip Erdoğan'ın resmini çalan eşliğinde sallayan 83 yaşındaki Osman Oğrum, "Vatan için millet için bir haftadır buradayım. Cumhurbaşkanımız meydanlardan gidene kadar buradayım. Cumhurbaşkanım için canımı veririm. 83 yaşındayım sonuna kadar mücadele edeceğim bu Firavunlarla. Darbecilerin Allah belasını versin" dedi.


Emekli İmam Necati Yıldız, bu hainlerle uzun yıllardır mücadele ettiğini belirterek, "Demokrasi nöbetindeyiz. Ben emekli bir imamım 1991'den beri bunların zulmü altında tek başına mücadele etmekteyim. Bunların zulmünden dolayı emekliye ayrıldım. 1991'den beri bunları çok iyi tanıyorum, bunlarla mücadele ediyorum. Her gittiğim yerde her ortamda bunları deşifre ettim, kötüledim. Kötü oldukları da şimdi ortaya çıkmıştır. Biz buradayız, devletimizin, cumhurbaşkanımızın yanındayız. Buradayız sonuna kadar da buradayız. Allah şehitlerimize rahmet eylesin. O çapulcular, askeri elbiseyi giyip de insanlarımıza mermi yağdıranları Allah kahreylesin. Onların larını bir araya koyup lanetli bir mezar olarak yapılmasını istiyorum. Allah'ın izni ile bu vatan�� bölemeyecekler, onlar hedeflerine ulaşmayacaklar, ulaşamadılar. Allah bizimle beraberdir" diye konuştu.

Bazı vatandaşlarda bebekleriyle birlikte meydana gelip demokrasi nöbeti tuttu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yozgat’ta dedeler demokrasi nöbetinde!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN