Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Binbaşı, demokrasi yürüyüşünden sonra gözaltına alındı

Giriş Tarihi: 23.7.2016 12:53
Binbaşı, demokrasi yürüyüşünden sonra gözaltına alındı

FETÖ’nün darbe girişimiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında Silifke Komutanı Binbaşı Ali , gözaltına alındı.

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında Silifke'de gözaltına alınan Binbaşı Ali , bir albay ve savcı tarafından Mersin'e götürüldü.

TÜRK BAYRAĞININ ALTINDA İSTİKLAL MARŞI OKUMUŞTU

Silifke Kalesinde düzenlenen Demokrasi yürüyüşü etkinliğine katılan Binbaşı Ali Özcan, Silifke Kalesinin burçlarına asılan büyük Türk bayrağının altında bir dakikalık saygı duruşunda bulunduktan sonra İstiklal Marşını okudu.

CANİLEŞMİŞ VE BİRİLERİNİN UŞAĞI HALİNE GELMİŞ FETÖ...

Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir'in Silifke Kalesinde yapmış olduğu konuşmada, "Bugün daha önceden dalgalanmaya devam eden bayrağımızı biraz daha büyüttük. İçinde bulunduğumuz bu süreç tamamladığında da bütün sıkıntılarımızı bir tarafa bıraktığımızda bu memleketin bölünmez bütünlüğüne göz diken, bu milletin birliğine dirliğine, huzuruna, bu milletin mahremine kurşun sıkan ve bu milletin en önemli kurumlarını aziz Türk Milletinin tüyü bitmemiş yetimlerin hakları ile biriktirdiği hazinesinden satın aldığı uçaklarla, helikopterlerle, tanklarla bu ülkenin Meclisini bu ülkenin Cumhurbaşkanlığını, bu ülkenin Genel Kurmay Başkanlığını, Özel Hareket Daire Başkanlığını, alçakça bombalayacak kadar canileşmiş, insanlıktan uzaklaşmış ve birilerinin uşağı haline gelmiş FETÖ'nün bu ülkenin başına açmaya çalıştığı kalkışma tamamen bertaraf edildiğinde tekrar burada yine buluşacağız" dedi.

BİNBAŞI ÖZCAN FETÖ'CÜ OLDUĞU İDDİASIYLA GÖZALTINA ALINDI

FÖTÖ'cü olduğu iddia edilen Binbaşı Ali Özcan, Kaymakamın bu konuşmalarını dinledikten sonra gözaltına alındı. KAHRAMAN BİNBAŞI A HABER'DE İHANET GECESİNİ ANLATTI

BİNBAŞI FETÖ'NÜN TSK'DA NASIL ETKİN OLDUĞUNU ANLATTI!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Binbaşı, demokrasi yürüyüşünden sonra gözaltına alındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN