Cumhurbaşkanı Erdoğan: Büyük Türkiye'nin önünde kimse duramaz

Cumhurbaşkanı , Külliye'den meydanları dolduran vatandaşlara canlı bağlantı yaparak seslendi..

Giriş Tarihi: 24.7.2016 00:20 Güncelleme Tarihi: 24.7.2016 01:47
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Büyük Türkiye'nin önünde kimse duramaz

Meydanları dolduran tüm vatandaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. 15 Temmuz gecesi 246 kardeşimiz şehit oldu. Şehitlerimiz ve gazilerimiz 15 Temmuz gecesi cesaretleriyle tarih yazdılar. Hiç şüphesiz şehitlerimiz kalplerimizdeki mümtaz yerlerini daima muhafaza edeceklerdir. Bundan böyle her yıl 15 Temmuz gününde onlar yad edeceğiz. Milletimiz 710 yıl önce Söğüt'te, 563 yıl önce İstanbul'da olduğu gibi Anadolu topraklarını istikbali olarak gördüğünü yine tüm dünyaya kanıtlamıştır. Bu meydan okumayı sadece şu ve bu kesim değil milletimizin tamamı yapmıştır.

ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUM

Bu mücadeleyi destekleyen tüm siyasi partilere ve onlara oy veren tüm vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyorum. Milletimizin tavrı tarihi bir meydan okumadır. 15 Temmuz gecesi milletimiz tüm farklılıkları geride bıraktı. 15 Temmuz akşamı harekete geçenler ertesi gün akşam olmadan milletimiz tarafından hüsrana uğratılmıştır. Şimdi çalışma zamanı. Türkiye'yi 2023 hedeflerine ulaştıracağız. 2053, 2071 vizyonlarımızı gerçekleştireceğiz.

HER FIRSATTA ÜLKEMİZİN ÖNÜNÜ KESMEYE ÇALIŞIYORLAR

PYD, DAİŞ gibi örgütlerin ve son 3 yılda FETÖ denilen bu örgütün ortaya çıkmasının amacı ülkemizin kutlu yürüyüşünü engellemek isteyenlerin azgın piyonlarıdır. Ama onlar bir kez daha bozguna uğradı. Her fırsatta ülkemizin önünü kesmeye çalışıyorlar. Bu darbe girişimi aynı zamanda TSK'ya da yapılmıştır. Bizlere zaferi nasip eden Rabbimize hamd olsun. Allah sizlerden razı olsun. Meydanları darbecilere bırakmadınız. 13 bin 165 kişi gözaltında hesap veriyorlar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her fırsatta ülkemizin önünü kesmeye çalışıyorlar

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Büyük Türkiye'nin önünde kimse duramaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN