O nin izleri silinmeyecek

Giriş Tarihi: 28.7.2016
O gecenin izleri silinmeyecek
Kuleli Askeri Lisesi Komutanı Albay Mürsel Çıkrıkçı'nın "Doğrudan halka edilsin" talimatını verdiği Üsküdar Çengelköy Mahallesi'nde yaşayanlar ev ve işyerlerindeki mermi izlerinin gölgesinde büyük bir gurur yaşıyor. O 18 şehit veren Çengelköylüler vatanın darbecilerden nasıl temizlendiğinin ispatı olması için o mermi izlerinin kalmasını kararlaştırdı. Bölgedeki esnaf SABAH'a konuştu:
Alperen Usta (22- Beyaz eşya dükkânı): Mağazamızın hemen önünde bir kahraman vatandaşımız şehit oldu. Hala burada çalışıyorsam bu onun sayesinde.
Selahattin Küçükkaraca (60-Çengelköy Taksi Durağı Başkanı): Durağımızdaki bir arkadaşımız o gece yaralandı. Biz asla bu gibi kalkışmalara pabuç bırakmayız.
Mehmet Varol (36-Telekominikasyon mağazası sahibi): Canımızla bu yola çıktık. Dükkândaki hasarlar o gün bir avuç darbecinin bıraktığı izler gibi görünse de, bu izler o hainleri unutmamızı sağlayacak.
Osman Yılmaz (42-Lokanta sahibi): FETÖ'nün hainleri tarafından gerçekleştirilen bu girişim sonucu o gece büyük bir kahramanlık örneği gösteren vatandaşlarımızı unutmak mümkün değil. Yine de o izleri bir süre daha temizlemeyeceğim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O gecenin izleri silinmeyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN