Seni alçak seni!

Cumhurbaşkanı’na suikast için basıp sabaha kadar çatışan ve kaçıp saklandığı inde yakalanan hain Başçavuş Zekeriya ifadesinde “Darbeden haberim yok” diyerek şoke etti

Giriş Tarihi: 29.7.2016
Seni alçak seni!

Başçavuş Zekeriya ... "Paşa" lakaplı Kuzu'nun adı "FETÖ'nün Çiğli 2. Ana Jet Üssü İmamı" olarak kayıtlara girdi. Emrindeki özel tim askerleriyle Cumhurbaşkanı 'ın Marmaris'te kaldığı i bastı. Erdoğan'ın 15 dakika önce ayrıldığı otelde, Cumhurbaşkanı Koruma polisleriyle sabaha kadar çatışan hainler 2 polisi şehit etti. Sabah olunca kaçan alçaklar vatandaşın ihbarıyla bir bir yakalanırken, önceki gün yakalanan 7 tim mensubu içinde olan Kuzu da dün ifade vermeye başladı.

MARMARİS'TE KAÇAN FETÖ'CÜLER BÖYLE YAKALANDI!

Kuzu'nun, sorgusunda, FETÖ ile hiçbir bağının bulunmadığını, darbe girişiminden ve cemaat yapılanmasından haberinin olmadığını, Marmaris'e giderlerken de nereye gittiklerini bilmediğini, bir terörist için düzenlenen bir operasyona katıldıklarını sandığını, helikopterin inmesinin ardından ne olduğunu anladığını söylediği öğrenildi. Bu arada halen aranan 11 darbeci askerden bazılarının Yunanistan'ın Psemiros adasına çıktığı iddiası üzerine yunan komandolar ve polis özel harekât birliği adada arama yaptı. Bu arada saldırının ardından kaçan askerlerden son firarinin de kimliği belirlendi. Bu kişinin Bahadır Sagun olduğu öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seni alçak seni!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN