Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teröristbaşı alçak Gülen kanalına hükümeti düşürün diye yalvardı!

15 Temmuz'daki hain girişiminin başarısız olmasının ardından darbeden umudunu kesen teröristbaşı Fetullah Gülen, alçakça çağrılarına bu kez de TV'sinde devam etti. FETÖ'nün elebaşısı röportaj verdiği kanalda "Batı, 'ye müdahale etsin, AK Parti hükümetini düşürsün" diye yalvardı.

Giriş Tarihi: 4.8.2016 02:10
Teröristbaşı alçak Gülen Mısır kanalına hükümeti düşürün diye yalvardı!

Fetullahçı Terör Örgütü'nün elebaşı Fetullah Gülen, darbe hükümeti tarafından yönetilen 'ın Al Ghad televizyonunda alçakca beyanlarda bulundu.

BATI'YA 'TÜRKİYE'YE MÜDAHALE EDİN' DİYE YALVARDI

15 Temmuz'daki darbe girişiminin başarısız olmasını hazmedemeyen teröristbaşı Gülen, bu kez de Batı'ya bel bağlayarak ''ye müdahale edin' çağrısı yaptı.

TERÖRİSTBAŞI FETULLAH GÜLEN'DEN SKANDAL AÇIKLAMA
DARBECİ MISIR'DA İNSAN HAKLARINDAN BAHSETTİ

Darbeci Mısır'ın yayın organında 'de büyük çapta insan hakları ihlali yaşandığı yalanını ortaya atan FETÖ lideri, ülkenin iç savaşa gittiğini ve Batı'nın acilen bu duruma müdahale ederek mevcut AK Parti hükümetini düşürmesi gerektiğini söyledi. Teröristbaşı ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kalması durumunda Ortadoğu'ya barış gelmesinin mümkün olmayacağını savundu.

PENSİLVANYA'DAKİ HAİNİN ODASINDA BULUNDU
GÜLEN RİYAKARLIĞA DEVAM ETTİ

Katil Gülen, yüzlerce kanıta ve darbecilerin itirafına rağmen 15 Temmuz darbesi ile olan ilgisini de yine inkar etme ikiyüzlülüğünü devam ettirdi...

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teröristbaşı alçak Gülen Mısır kanalına hükümeti düşürün diye yalvardı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN