FETÖ’nün PR şirketleri faaliyeti devam ediyor

Fetullahçı Terör Örgütü'yle bağlantılı şirketlerin kökünün kazınması için operasyonlar devam ederken örgütün PR şirketleri için henüz bir adım atılmadı.

Giriş Tarihi: 5.8.2016 20:19 Güncelleme Tarihi: 5.8.2016 20:25
FETÖ’nün PR şirketleri faaliyeti devam ediyor

FETÖ'nün finansal ayağında iki PR şirketi yıllardır medyada ciddi bir etkinlik gösteriyor. Biri Ayasofya PR, diğeri de Kripto PR şirketi. Başta TÜSİAD ve TUSKON'un halkla ilişkiler ve medya hizmetlerini yürüten ve terör örgütüne finansal destek işlerinde etkili rol oynayan Kripto PR'la beraber Ayasofya PR şirketi paralel terör örgütüne finansal desteğin sac ayaklarından biri. Kripto PR, FETÖ KOBİ'lerini tüm medya, PR hizmetlerini yürütüyor ve ana akım medyada tüm etkili gazetecileri yönlendiriyordu.

Ayasofya PR'ın referanslarına bakıldığında ise FETÖ'ye finans sağlayan şirketleri de görmek mümkün.

TETİKÇİ POSTMEDYA'NIN ADRESİYDİ

Özellikle Ayasofya PR ve Kripto PR şirketleri bir dönem FETÖ'nün suç ve terör sitesi Postmedya'nın da yayınlanıp yönetildiği adreslerdi. Suç şebekesi o PR şirketlerinin binasında hizmet veriyordu.

FOX TV'CİLER DE ORADA

Ayasofya PR'ın hizmet verdiği ve FETÖ'ye destek sağlayan Fatih'teki ünlü Karadeniz pidecisi de dikkati çekiyor. FETÖ'den tutuklanan Fox TV Haber Müdürü Ercan Gün ile Fox TV'nin genel yayın yönetmeni Doğan Şentürk'ün de o pidecideki pozları Ayasofya PR'ın gurur tablosuna girmiş!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ’nün PR şirketleri faaliyeti devam ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN