Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fitneyi önlemek için dikkatli ayıklama yapın

Giriş Tarihi: 6.8.2016
Darbe girişimi sonrası teşkilatlarına "Yönetimdeki FETÖ'cüleri temizleyin" talimatı veren AK Parti, bu konuda uyarı yaptı. Genel Başkan Yardımcısı 'nın imzası ile teşkilatlara gönderilen yazıda, özetle şu ifadelere yer verildi:
Milli iradeye karşı yapılan, Genel Başkanımız ve liderimizin dik duruşu, hükümetimizin kararlılığı darbe girişimi sonrası FETÖ ile bağlantısı bulunan ve darbe girişimine destek verenler kamu kurum ve kuruluşlarından ihraç, açığa alma ve görevden alma yöntemleri ile arındırılmakta.
Bu çalışmalar somut delil ve karinelerle desteklenmekte, zan ve soyut ithamlara yer verilmeden, aklı selimle hareket edilerek, toplum vicdanını yaralamayacak şekilde hassasiyetle yürütülmekte.
Terör örgütü ile herhangi bir bağı bulunmayan kişilerin iyi analiz edilmesi, sürecin sağlıklı yürütülmesi açısından son derece önemli.
Ülkemizdeki huzur ve güven ortamının yeniden tesis edilmesi için örgüt mensuplarının ayıklanması ile ilgili çalışmalarda dedikodu ve fitneye mahal vermeksizin, titizlikle ve ivedilikle parti tüzüğümüz, programımız, kurucu değerler ve etik ilkeler ışığında çalışılılması gerekmekte.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fitneyi önlemek için dikkatli ayıklama yapın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN