Bahçeli: Alim ve hoca görünümlü terörist

Giriş Tarihi: 7.8.2016 18:50 Güncelleme Tarihi: 8.8.2016 01:28
Bahçeli: Alim ve hoca görünümlü terörist

Genel Başkanı , Yenikapı'daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nde milyonlara seslendi. Bahçeli, "Alim ve Hoca görünümlü bir terörist, Pensilvanya'dan cinayet örgütüne Türkiye'yi vur emri verdi." dedi.

Genelbaşkanı Yenikapı'da Demokrasi ve Şehitler Mitinginde konuştu.

MİLYONLAR DARBEYE KARŞI YENİKAPI'DA BULUŞUYOR

Bahçeli'nin konuşmasından satır başları;

Sayın Cumhurbaşkanım, Sayın Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanım, Sayın Başbakan, Ana muhalefet partisinin sayın genel başkanı bu mahşeri kalabalığı bu yere göğe sığmayan kalabalığı tanzim ile selamlıyorum.

Heyecanınız güç veriyor. Nurlu geleceği aydınlatıyor. Tüm Türkiye'yi hasretle selamlıyor, hepinize sevgilerimi sunuyorum. Üzerimize oynanan oyunlara, aramıza sokulmaya çalışılan fitnelere rağmen dik durdunuz, kardeşliği inançla savundunuz, teröristlere haddini bildirdiniz, yenilgi nedir tanımadınız. Ben de varım ve buradayım dediniz. Yıkılmadım ve ayaktayım diyerek Yenikapı'ya koştunuz. Yeni bir dirilişin müjdesini verdiniz. Millet burada, irade burada, inanç burada.

ÜNLÜ İSİMLER DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİNDE

15 TEMMUZ YENİ BİR KIYIM HAMLESİYDİ

Hepinizle övünüyorum, Türk milletiyle iftihar ediyorum. 15 Temmuz'da felaketimizi projelendirdiler, 15 Temmuz'da son nefesi vermemizi gözlediler. FETÖ, milletimizin helali olan savaş uçaklarıyla saldırdı, helikopterler üzerimizde uçtu. 15 Temmuz yeni bir kıyım hamlesiydi. Su uyur, düşman uyumaz sözü bir kez daha karşılığını buldu."

ALİM VE HOCA GÖRÜNÜMLÜ BU TERÖRİST

Zalimler hainler emperyalizm maşaları bu kez asker kılığına girdiler.

Alim ve Hoca görünümlü bir terörist, Pensilvanya'dan cinayet örgütüne Türkiye'yi vur emri verdi.

Bahçeli "Pensilvanya'dan cinayet örgütüne Türkiye'yi vur emri verdi"

MİLLİ VİCDAN TANKIN ÖNÜNDE DİKİLDİ

15 Temmuz Kosova'da mağlup olanların yeni kalkışmasıdır. 15 Temmuz'da tankın önüne milli vicdan dikildi. İhanete bu aziz vatanı dar ettiniz çünkü siz Türk milletisiniz.

Türk milleti ağalayan sızlayan mahremet simsarlığı yapan hainleri tanımaktadır. Türk milleti küresel mahfillerde yazılan seneryolardan haberdardır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. HAyatını kaybeden bütün şehitlerimeize Allah'tan rahmet diliyorum Şehitler ölmez vatan bölünmez.

YENİKAPI'DA LİDERLERDEN SICAK GÖRÜNTÜLER

HİÇBİR HAİN, ÇILDIRMIŞ VE HAYASIZ...

Birliğimizi kararlı bir şekilde korumalıyız. Kutuplaşma ve ayrışmaları bıçak gibi kesmeliyiz. 15 Temmuz bir milat ve dönüm noktasıdır. Bu ruh devam ettikçe hiçbir hain, çıldırmış ve hayasız bize yanaşamayacaktır. Yeni bir sayfa açalım milli bir uzlaşma ile Türkiye düşmanlarını şaşırtalım.

Vatan sahipsiz değildir, millet yetim değildir, bu devlet öksüz değildir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeli: Alim ve hoca görünümlü terörist
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN