Teröristbaşının yaveri hala o üniversitede görev yapıyor!

Teröristbaşı Fetullah Gülen'in özel yaveri olduğu iddia edilen Doç Dr. Cevat Yaman'ın halen Gebze Teknik Üniversitesi Genel Sekreteri olarak görev yaptığı ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 8.8.2016 13:57 Güncelleme Tarihi: 8.8.2016 14:05
Teröristbaşının yaveri hala o üniversitede görev yapıyor!

FETÖ İBLİSİNE YEMEK, ÇAY VE SU GÖTÜRDÜ!

Pensilvanya'da teröristbaşı Fetullah Gülen'in iki yıl boyunca bizzat özel hizmetini yapan, vatan haini Feto iblisine yemek, çay, su gibi özel odacılık yapan bir ismin Gebze Teknik Üniversitesi Genel Sekreteri olduğu ortaya çıktı.

BÜYÜK BİR SKANDAL

Gebze Teknik Üniversitesi Mühendisliğinde görev yapan Doç Dr. Cevat Yaman'ın halen görevde olması büyük bir skandal olarak değerlendirildi.

İBB'DE YILLARCA ÇALIŞTI

Yaman'ın biyografisine bakıldığında, 2005 yılında FETÖ'nün Fatih Üniversitesi'nde görev yaptığı, 2009'dan 2014'e kadar da Büyükşehir Belediyesi'nde üst düzey bürokrat olarak çalıştığı anlaşıldı.

2009-2010 tarihleri arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrupa Birliği Müdürü olan Yaman, 2010 -2014 tarihleri arasında da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı olarak görev yaptı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde çalıştığı dönemin tanıkları, Yaman'ın teröristbaşına özel hizmeti gururla anlattığını kaydettiler.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teröristbaşının yaveri hala o üniversitede görev yapıyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN