PKK, FETÖ, DAEŞ, PYD topunuz birden gelin

Cumhurbaşkanı Erdoğan terör örgütlerine meydan okudu: Topunuz birden gelin. Allah’ın izniyle bu milleti aşamayacaksınız

Giriş Tarihi: 11.8.2016
PKK, FETÖ, DAEŞ, PYD topunuz birden gelin
FETÖ'cü darbe girişimi sonrasında başlayan demokrasi nöbetlerine 27 gün sonra son verildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Külliye'de halkla buluşacağı duyulunca, binlerce Ankaralı Külliye'ye akın etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, son demokrasi nöbetinde Külliye'nin Şeref Kapısı önüne kurulan platformdan vatandaşlara seslendi:
YA TERÖRİST FETÖ, YA DA TÜRKİYE: Er veya geç ABD de bir tercih yapacak, ya ya FETÖ. Ya darbeci terörist FETÖ ya da demokrasi ülkesi . Bu tercihi yapmak zorunda. Böyle bir darbe organizatörünü yaklaşık 17 yıldır ülkesinde barınan bu zalimi, bu alçağı, bu şarlatanı herhalde ABD daha fazla saklamayacak, gönderecektir. Ruhunu şeytana satmış Pensilvanya'daki zatın yolundan gidenlerin sonu hüsrandır.
GELECEĞİNİZ VARSA GÖRECEĞİNİZ DE VAR: Şimdi Kandil'den birileri kendine göre açıklamalar yapıyor. Kırsaldan şehre geleceklermiş, geleceğiniz varsa göreceğiniz de var. Yani bir taraftan PKK, bir yandan FETÖ, bir yandan DAEŞ, bir yandan PYD topunuz gelin. Allah'ın izniyle bu milleti aşamayacaksınız. Biz bir ölürüz bin diriliriz.
FETÖ BIRAKIYOR, PKK DEVRALIYOR: Bugün yine Şırnak'ta şehitlerimiz var, Mardin'de, Diyarbakır'da patlamalar var. İhanet nöbetini FETÖ bırakıyor, PKK devralıyor. O bırakıyor DAEŞ devralıyor. Onlar ihanet nöbetlerinde birer, ikişer geberecekler. Biz demokrasi nöbetinde 'şüheda fışkıracak, toprağı sıksan şüheda. Canı, cananı, bütün varımı alsın da Hüda, etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda' diyecek yola devam edeceğiz.
DEMOKRASİ NÖBETİNE HER YERDE DEVAM EDECEĞİZ: Gazi Mustafa Kemal'in İstiklal Harbinin en sıkıntılı günlerde söylediği bir ifade vardı. 'Hattı müdafaa yoktur, sattı müdafaa vardır. O satıh bütün vatandır.' Biz de diyoruz ki demokrasi nöbeti sadece belli saatlerde, belli yerlerde yapılmaz. Devletimize, geleceğimize yılın 365 günü evlerimizde, işyerlerimizde sahip çıkacağız.
FETÖ HESAP VERECEK: Başbakan Binali Yıldırım da vatandaşlara hitabında "FETÖ gelecek hesap verecek. Yeni yeni vesayet odaklarının yeşermesine müsaade etmeyeceğiz. Sağladığımız toplumsal mutabakatı bozmamak için de gayret göstereceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PKK, FETÖ, DAEŞ, PYD topunuz birden gelin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN