Türk Telekom üst yönetiminde görev değiklikleri yapıldı

Türk Telekom Bireysel Birimi CEO'su Erkan Akdemir ve Türk Telekom Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin, görevinden ayrıldı.

Giriş Tarihi: 12.8.2016 10:50 Güncelleme Tarihi: 12.8.2016 14:49
Türk Telekom üst yönetiminde görev değişiklikleri yapıldı

Türk Telekom üst yönetiminde değiklik yapıldı. Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom Bireysel İş Birimi CEO'su Erkan Akdemir ve Türk Telekom Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin, görevlerinden ayrılma kararı aldılar.

FETÖ Türk Telekom'da da kıyım yapmış!

Açıklamada, Bireysel İş Birimi CEO'luğu pozisyonunun kaldırıldığı ve bu birime doğrudan bağlı olarak görev yapan birimlerin Türk Telekom CEO'su Rami Aslan'a bağlandığı ifade edildi. Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin'in görevlerinin ise Türk Telekom CEO'su Rami Aslan tarafından üstlenileceği ve bu pozisyona en kısa zamanda atama yapılacağı bildirildi.


Türk Telekom CEO'su Rami Aslan konuya ilişkin, "Türk Telekom grup şirketlerinin müşteri odaklı entegrasyonu ve transformasyonu yolunda önemli başarılar elde edilmesini sağlayan değerli çalışmaları ve katkıları için Erkan Akdemir ve Coşkun Şahin'e teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk Telekom üst yönetiminde görev değişiklikleri yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN