Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Feto gelecek hesap verecek’

Başbakan : Yağma yok Feto gelecek, hesap verecek. İdam bir sefer ölümdür; ölümden daha büyük ölümler var onlar için. O da tarafsız ve adil yargılamadır

Giriş Tarihi: 17.8.2016
‘Feto gelecek hesap verecek’
Başbakan dün TBMM'de partisinin grup toplantısında şunları söyledi:
O demokrasinin beşiği denen, tek dişi kalmış canavar denen medeniyet havarileri suspus oldu, darbe lafını ağzına almadılar. Yağma yok. Feto gelecek hesap verecek. İdam bir sefer ölümdür; ölümden daha büyük ölümler var onlar için. O da tarafsız ve adil yargılamadır.
Hayır için verdiğimiz paraları yurtdışındaki siyasetçilerin lobilerine aktardılar. Halis duygularla yardım edenlerin bu işle alakası yok. Onları ayırıyoruz. 17 Aralık sonrası mazeret yok. Bilmiyordum demek asla hafifletici sebep olamaz.
PKK ve uzantıları bir kez daha kan dökmekten geri kalmadı. Üst aklı dışarıda parayı veriyor "Vur" diyor, vuruyorlar. Aynı FETÖ gibi. Birini sağ eli ile birini sol eli ile oynatıyor. Üst akıl, aynı çatı.
elçilerinden biri "Erdoğan Washington'da Avrupa'da sevilmiyor otoriter görünüyor" diyor. Bunlara yalakalık yaltaklık yaparsan makbul, doğruları söylersen diktatör olacaksın.

'200 MİLYON TOPLANDI'
AK Parti Grup Toplantısı'nın sonunda, AK Parti milletvekilleri 15 Temmuz'da şehit olanların yakınları ve gaziler için topladıkları para yardımını Başbakan 'a teslim etti. 1 milyon TL'lik çeki teslim alan Yıldırım, vatandaşların devam eden yardım kampanyasında da şimdilik 200 milyonun toplandığını açıkladı.

Başbakan Yıldırım Hacı Bektaş Veli anmasıyla ilgili ise, " Alevi Sünni kardeşiz, kavga edecek hiçbir şey yok. Alevi ve Sünnilerin köylerinin birlikte yaşadığı bir ilden geliyorum. Adım Alevi kardeşlerimizce konuldu" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Feto gelecek hesap verecek’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN