FETÖ'nün siyaseti dizayn planı!

eski Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, FETÖ'nün siyaseti dizayn planları ve suikastiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. ..

Giriş Tarihi: 18.8.2016 01:58
FETÖ'nün siyaseti dizayn planı!

A Haber canlı yayınında FETÖ'nün Türk siyasetindeki planları ve suikastiyle ilgili önemli açıklamalarda bulunan, AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu şöyle konuştu:

2007'DE MUHSİN YAZICIOĞLU'NU OYUNA GETİRMEYE ÇALIŞTILAR
2007 yılında ve 'ni ittifak yaptırmak için uğraştılar. Bu isim de Namık Kemal Zeybek'ti. Ben rahmetli Muhsin Bey'in yanındaydım. Namık Kemal Zeybek geldi, ısrarla Saadet Partisi ile ittifak yapalım dedi. Rahmetli bana döndü dedi ki 'Metin dedi ittifak yapsak bir işe yarar mı barajı aşar mıyız?' 'asla dedim barajı geçme şansı yok' 'Namık bey dedi Metin bile inanmıyor barajı geçeceğine biz millete nasıl inandıracağız buna' dedi. Namık Bey kızdı gitti. Arkasından bana dedi ki 'bunlar beni oyuna getirmeye çalışıyor ben bu kadar aptal mıyım' dedi...

FETÖ'nün siyaseti dizayn planı!

HELİKOPTERİN PARÇALARINI SÖKENLER CUMHURBAŞKANIMIZA SUİKASTE GİTTİ
Onun akabinde 2009 yılına gelindiğinde Muhsin Bey'in kazası oluyor. Kazadan sonra helikopterin düşüşü ve düşmesinden sonra o parçayı söken ekip bugün tutuklandı. Hepsi kurgu askeriye, emniyet, yargı ellerinde bütün kurguyu yapıyorlar. Helikopterden parça sökenler 15 Temmuz'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikaste giden ekibin içerisinde çıkıyor. Bunlardan biri Dursun Özsıcak diğeri ise bir Binbaşı. Zaten ifadesinde de diyor ki "Bizi FETÖ tarafından arandık biz de oradaki işlemleri yaptık diyor" Bunun daha ötesi yok .

2011'DE DE SAADETLE İTTİFAK YAPTIRMAK İSTEDİLER
2011'de de aynı kurguyu yaptılar. Saadet'le BBP'yi ittifak yaptırmak istendi. Yalçın Topçu oyunu fark etti. Ben bu işin içerisinde yokum dedi.

2014'TE MUSTAFA DESTİCİ SAADETLE İTTİFAK YAPTI
Muhsin Bey 2007'de bu ittifakı yapmıyor. 2011'de Yalçın Topçu yapmıyor. 2014 yılında şu anki arkadaş (Mustafa Destici) o ittifakı yaptı. Daha sonra Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi FETÖ'nün yörüngesine girdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'nün siyaseti dizayn planı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN