Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ipe un seriyor

Giriş Tarihi: 22.8.2016
ABD ipe un seriyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde gazetecilerin sorularını yanıtladı. FETÖ lideri Gülen'in iade süreciyle ilgili 'yi eleştirdi:
FETÖ ile ilgili şu ana kadar biz gerek 15 Temmuz öncesine ait ve gerek sonrasına ait 85 koli dosya gönderdik. Dosyaları incelemeye başladıklarını söylüyorlar. Ben bunları kendimiz için tatmin edici bulmuyorum. Suçluların iadesi anlaşması olan ülkelerde eğer bunu bir taraf talep ediyorsa istiyorsa, bunu o kişi hangi ülkedeyse bunu isteyen tarafa vermesi gerekir. İşin aslı budur. Ama burada ipe un seriliyor. Bunu çok net Biden'a söyleyeceğiz. Hâlâ burada 'Gerçekten bu mudur fail?' gibi bir yaklaşım stratejik ortaklığımıza da gölge düşürmektedir.
Ben ne silahlı kuvvetlerimizi ne de polis teşkilatımızı bunlardan tamamen arındırılmış olarak şu anda bile kabul etmiyorum.
Milletimiz nerede olursa olsun, tanıdığı, bildiği, burada bir yanlış hareketlenme varsa güvenlik güçlerimize bildirmelerinde çok çok büyük fayda var. İşimizi kolaylaştıracaktır. Bunu kimse ispiyonlama olarak değerlendirmesin. İstihbaratın önemli ayaklarından biri budur.

ŞEHİTLERE HATİM DUASI
Cumhurbaşkanı Erdoğan dün 15 Temmuz Şehitleri için Şehzadebaşı Camisi'nde düzenlenen hatim programına katıldı. Darbe girişimi sırasında şehit olan Hüseyin Kısa, Emrah Sağaz ve Muhammed 'nun ailelerini ziyaret etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ABD ipe un seriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN